Kontaktuj nás
Inovácie
Digitálna stratégia
Rastúce ceny práce a kapitálová intenzita nútia manažérov a majiteľov hľadať digitálne spôsoby, ktoré zefektívnia fungovanie firmy.

Spoločne sa pozrime na vaše podnikanie druhými očami, ktoré dokážu nájsť, kde aplikovanie digitálnych riešení dokáže priniesť najvyššiu možnú pridanú hodnotu alebo väčšie ekonomické úspory.
S čím musia manažéri bojovať každý deň v dnešnom rýchlom svete? Je to extrémne zdražovanie ceny práce, čím ďalej, tým ťažšie sa hľadajú spoľahliví ľudia, extrémne rýchlo rastú ceny materiálov, stavebných materiálov, energií.

Koniec koncov, ako podnikatelia sme v tejto situácií všetci na tom podobne.
S digitálnou stratégiou priamo súvisí
Digitalizácia vám v prvom rade dokáže pomôcť pochopiť dáta a situáciu vo vašej firme. Čím lepšie dáta manažér má, tým lepšie rozhodnutia dokáže urobiť. Kvalita manažérskych rozhodnutí totiž závisí od kvality dát a času, za ktorý vie vymyslieť toto rozhodnutie.

Na základe výstupov z dát sa zvyšuje pravdepodobnosť toho, že vaše rozhodnutie bude správne.
Široké spektrum využitia digitalizácie
Vedenie účtovníctva - prechod z papierov na virtuálnu formu
Sledovanie výsledkov tímu - všetky dáta, ktoré potrebujete, na jednom mieste
Firemné procesy - pochopíte ich lepšie, keď ich na vlastné oči uvidíte vyobrazené vo vzorcoch
Komunikácia - s ľudmi, ktorí sú odcestovaní, viete komunikovať tak, ako keby práve sedeli vedľa vás
Svet sa vyvíja každým dňom. Vyvíjate sa s ním aj vy?
Digitalizácia je nielen zefektívnenie práce, ale aj ekonomická úspora.

Uvedieme vám príklad: Digitalizácia softvérov ušetrí ľudskú silu, ktorá môže robiť niečo zmysluplnejšie. To znamená, že digitalizáciou ste získali čas skúseného zamestnanca, ktorý môže prispieť k napredovaniu firmy spôsobom, ktorým je to užitočné.

Pochopiteľne, toto je len jedna z množstva prípadov digitalizácie. Ak vám zaujíma, ako a kde všade sa dá aplikovať transformácia biznisu do digitálu, neváhajte sa nám opýtať.
Poďme riešiť neriešiteľné!
Dôkladná hĺbková analýza podniku dokáže prísť na to, v ktorej oblasti sa možete vy a vaša firma zdokonaliť, vďaka čomu máte priležitosť zaostávajúce segmenty vytiahnuť na akceptovateľnú úroveň.

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky