Kontaktuj nás
Marketingová stratégia - Prognessa Solutions

Marketingová stratégia

Rozdiel medzi istými a neistými krokmi v podnikaní tvorí to, že viete, ako Váš produkt dokáže vyriešiť problémy ľudí, a viete, kedy, kde a ako sa potrebujete prezentovať v mediálnom priestore.
Samotná kvalita produktu/služby a ich schopnosť naplniť potreby trhu sú kľúčové faktory pre každú firmu. Správny spôsob toho, ako čo najlepšie odprezentovať svoju prácu, Vám odhalia úvodné analýzy.
V prvom rade je dôležité sa pozrieť na obchod, cenovú politiku a komunikačnú stratégiu. V skratke, či máte dobre zadefinované tzv. 4P - price, place, promotions, product.
Polovica nákladov použitých na marketing sú vyhodené peniaze. Otázka za milión je, ktorá je to polovica?
Definícia 4P priamo nadväzuje na analýzu vašej aktuálnej situácie - SWOT analýzu. Ustanovíme si vaše silné a slabé stránky v kombinácií s vonkajšími príležitosťami a hrozbami.
Pokiaľ sú všetky potrebné dáta na mieste, dá sa jasne zistiť, ktoré komunikačné kanály a aké cesty vedú k dosiahnutiu vašich cieľov.

Sadnime si spolu na kávu

 Už prvé stretnutie nám môže naznačiť, v ktorej oblasti sa možete Vy a Vaša firma zdokonaliť. Avšak tie najkľúčovejšie odpovede vie odhaliť jedine dôkladná hĺbková analýza podniku.
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky