Kontaktuj nás
Inovácie
Vzdelávanie tímu
Prečo doňho pravidelne investujú úspešné firmy, ktoré rastú? Pretože nové vedomosti sa rovnajú pokroku. A ten je nevyhnutný k tomu, aby ste nezostali v šedej nedynamickej zóne podnikania.
Správne nastavený obchod je základom prílivu financií do firmy a schopná produkcia jej stability. Ako ale riadiť firmu vo svete, kde sa neustále zdražuje a mnohé premenné nie sú stabilné?

Môžeme však mať vo firme najšikovnejšieho obchodníka zo všetkých, hranice jeho pôsobnosti končia pri dodaní produktu, či služby. Vtedy nastupuje produkčný tím, ktorý prácu obchodníkov dotiahne k požadovanému výstupu. Práca oboch odvetví sa dá vzdelávaním neustále zefektívňovať, vďaka čomu je výsledkom vyšší zisk.
Vzdelávanie vás stojí veľa, avšak stagnácia vás stojí oveľa viac
O čom vzdelávame?
Predajné techniky
Komunikačné praktiky
Systematizácia firemných procesov
Digitálne trendy v digitálnom storočí
Marketing (webstránky, sociálne médiá, firemná identita)
Pokiaľ cítite vo svojej firme, alebo vo svojom pracovnom živote dlhodobú stagnáciu, je pravdepodobne ideálny čas na vzdelávanie. To vám zabezpečí nielen spokojných zamestnancov, ktorí sa budú mať kam posúvať, ale aj výkonný podnik, ktorý sa dokáže ľahšie a rýchlejšie prispôsobiť zmenám trhu.
Dôležité je tiež vedieť aj to, aké praktiky a procesy využívate pri vašej práci. Ak budete napríklad 10 hodín robiť to, čo opakovane robíte už niekoľko rokov, vás a vašu firmu to “prekvapivo” neposunie ďalej.

Ak však venujete svojich 8 hodín osvedčenému procesu a napríklad 2 hodiny využijete na vzdelávanie, naučíte sa nové poznatky, a tým pádom zvládnete efektívne využívať svoj čas. Tým môžete docieliť to, že vám už na bežné procesy bude stačiť už len 7 hodín. A zvyšné 3 môžete opäť využiť na posun vpred.
Pochopte hlbšie, ako vzdelávanie priamo vplýva na váš rast na trhu
Prečítajte si článok
Spoznajte Academy
Poďme riešiť neriešiteľné!
Dôkladná hĺbková analýza podniku dokáže prísť na to, v ktorej oblasti sa možete vy a vaša firma zdokonaliť, vďaka čomu máte priležitosť zaostávajúce segmenty vytiahnuť na akceptovateľnú úroveň.

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky