Kontaktuj nás
Procesná analýza - Prognessa Solutions

Procesná analýza

Procesy sú základnou chrbticovou súčasťou každého jedného biznisu. Začnime spoločne s navrhovaním a stavbou vašich systémov tak, aby sa lepšie fungovanie firmy prenášalo do firemnej ekonomiky a odťaženia kľúčových zamestnancov.
Dobre vytvorený systém je základom dobre fungujúcej firmy. Firma je totiž zhluk systematických procesov, ktorý sa drobí na menšie procesy, podprocesy, podprocesy podprocesov, atď.
Líder môže byť len na jednom mieste, ale systém dokáže byť všade.
Na základe systému dokážeme vidieť aj to, kde sú chyby a medzery, ktoré treba opraviť. Veľakrát manažéri nestíhajú, nie preto, že nemajú čas, ale kvôli tomu, že nemajú systém.

Keď nemajú nastavené systémy vo firme, či dokonca vo vlastných pracovných aktivitách, chýba im čas, pretože ho nevyužívajú efektívne a míňajú ho tam, kde by nemuseli.
Svoj získaný čas môžete následne využiť na plánovanie budúcnosti firmy. Pokiaľ nemáte dostatok času na prípravu budúcnosti, zacyklíte sa. Objavíte sa v začarovanom kruhu operatívnych aktivít a s vami stagnuje aj celá firma.
A táto stagnácia je veľmi nebezpečná, pretože keď stojíme, vytvárate priestor konkurencii na to, aby vás predbehla.

Sadnime si spolu na kávu

 Už prvé stretnutie nám môže naznačiť, v ktorej oblasti sa možete Vy a Vaša firma zdokonaliť. Avšak tie najkľúčovejšie odpovede vie odhaliť jedine dôkladná hĺbková analýza podniku.
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky