Kontaktuj nás
štvrtok 26. 5.
Hotel Kaskády
Letecká 19, Sliač

Ako premeniť
digitalizáciu
na zisk

Zistíte už o

štvrtok 26. 5.
Hotel Kaskády
Letecká 19, Sliač

Nemáte čas strácať čas

Posledné roky sa doba začala extrémne rýchlo meniť a veľa firemných procesov prešlo do digitálu. Začali sa zaoberať strategickými rozhodnutiami firiem. Prešli sme si vlastnými úspechmi a neúspechmi, aby sme zistili a povedali Vám o tom, čo skutočne v tejto dynamickej dobe funguje.

Vaša konkurencia príde,
a čo Vy?

26. máj 2022 môže byť deň, kedy sa len behom jedného dňa naučíte vedomosti, ktoré budú prínosné pre Vašu firmu ďalšie roky dopredu. Alebo to bude pre vás deň ako každý iný, a Vy budete len premýšľať nad tým, čo všetko si z tejto konferencie odniesla Vaša konkurencia.

Line-up konferencie

8:30
Registrácia 📑
9:00
Úvodné privítanie 🥂
9:10
1. prednáška
Čo dokážu spraviť online nástroje za Vás
Daniel Csúr
9:50
2. prednáška
(Ne)nahraditeľnosť lídra vo firemných procesoch
Ivana Havranová
10:35
Coffee break ☕️
10:55
3. prednáška
Inovatívny obchod pre 21. storočie
Branislav Hromada
11:40
Obed: Švédske stoly 🥗
12:40
4. prednáška
Bežné podnikateľské chyby, pri ktorých prichádzate o financie
Veronika Lipovská
13:20
Panelová diskusia 💬
14:00
Coffee break ☕️
14:20
5. prednáška
Prípadové štúdie: Nastavenie digitálnej stratégie, ktorá prinesie zisk + Záver
Daniel Csúr

Na koho sa môžete tešiť?

Cyril Žolnír
Moderátor
Cyrilovi bolo zabávanie publika blízke už odmala. Aj napriek tomu, že sa budeme venovať skôr odbornejším témam, môžeme vám s istotou povedať, že vďaka Cyrovi bude o zábavu postarané.
Daniel Csúr
CEO, PROGNESSA
Daniel vedie PROGNESSU, investičnú spoločnosť ConceptFund a spoluzaložil 4 neziskovky. Študoval v Oxforde, Kodani, Almaty a Maastrichte.
Zobraziť LinkedIn
Ivana Havranová
Koučka a mentorka, Expertklub
Ivana si prešla kariérou manažérky cez korporátne kultúry, viedla obchodné tímy a manažovala svet hotelov. To z nej vychovalo skúsenú koučku, ktorá Vás pri každom probléme dokáže priviesť k riešeniu.
Zobraziť LinkedIn
Branislav Hromada
Kouč a tréner, HRomada
Branislav objavuje a napĺňa skrytý potenciál jednotlivcov a organizácií. Jeho neobyčajné skúsenosti pomohli už tisíckam ľudí vo viacerých krajinách, a určite pomôžu aj Vám.
Zobraziť LinkedIn
Veronika Lipovská
CEO, Consultare Digital
Veronika vlastní najinovatívnejšiu účtovnú spoločnosť na Slovensku. Pri svojej práci presadzuje princípy zero waste, nielen kvôli šetreniu prírodných zdrojov, ale hlavne kvôli šetreniu Vašich financií a času.

Kúpte 2 lístky
za cenu jedného

Pochopiteľne, aj digitalizácia si vyžaduje nejaké financie, ale nejde o jednorázovú platbu, ide skôr o investíciu. Investíciu do toho, čo robíte, a čomu veríte. Preto namiesto otázky “Koľko to bude stáť?” sa skôr opýtajte “Koľko Vám to vie priniesť a aké nové príležitosti viete získať?”
Kúpiť 2 lístky za 149€

O nás

Našimi hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (happiness). To znamená, že chceme naše široké okolie posunúť bližšie k bránam kreativity, že chceme pomôcť podnikateľom nájsť nové cesty k hľadaniu zákazníkov a že výsledkom našej práce je robiť ľudí šťastnejšími.

Čerpali sme znalosti vo viac ako 20 krajinách sveta a stretávali sme sa s ľuďmi, ktorí nám odovdzali cenné know-how, ktoré aplikujeme pre rozvoj firiem.
Čomu sa venujeme?
hello world!

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky