Kontaktuj nás
O nás
Našou hlavnou víziou je pomáhať stredne veľkým firmám budovať svoj imidž v digitálnom svete, zvyšovať predaje, viditeľnosť, bázu zákazníkov a posúvať sa smerom vpred. Poznáme situáciu týchto firiem, pracujeme čestne, a veríme, že aj menšie firmy dokážu mať kvalitný marketing za slušnú cenu.

Čerpali sme znalosti vo viac ako 20 krajinách sveta a stretávali sme sa s ľuďmi, ktorí nám odovdzali cenné know-how, ktoré aplikujeme pre rozvoj firiem.
 
Našími hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (happiness). To znamená, že chceme naše široké okolie posunúť bližšie k bránam kreativity, že chceme pomôcť podnikateľom nájsť nové cesty k hľadaniu zákazníkov a že výsledkom našej práce je robiť ľudí šťastnejšími.
Daniel Csúr
#CEO
0902 126 561
daniel@prognessa.com
Daniel vedie PROGNESSU, investičnú spoločnosť ConceptFund a spoluzaložil 4 neziskovky. Študoval v Oxforde, Kodani, Almaty a Maastrichte.
Vladis Juraš
#Grafika
0951 282 955
juras@prognessa.com
Vladis vedie produkčný a grafický tím a zodpovedá za vizuálnu komunikáciu značiek. S prvými zákazkami začal už na strednej škole a okrem toho, že žije grafikou je Vladis aj veľkým milovníkom jedla.
Danka Kiššimonová
#Konzultácie
0911 707 126
kissimonova@prognessa.com
Danka sa venuje konzultáciám v oblasti obchodu. Prvé skúsenosti naberala ako obchodná zástupkyňa v medzinárodnej spoločnosti. Študovala na konzervatóriu v Košiciach a je stále pozitívne naladená.
Daiana Shagambayeva
#SociálneSiete #PPC
kreativa@prognessa.com
Daiana sa venuje Google PPC a kreatíve na sociálnych médiách. Pracovala pre Coca-Colu a marketing študovala v Budapešti a Almaty.
Otto Nagy
#Video #Grafika
nagy@prognessa.com
Otto kedysi pracoval ako kameraman v regionálnej televízií. Teraz nám cez deň zabezpečuje výrobu propagačných videí a po práci sa mení na hrdinu svojej malej dcérky.
Evka Galambová
#SociálneSiete #Foto
office@prognessa.com
Evka fotí a venuje sa správe sociálnych sietí. Má svoj fotoateliér a je srandovnou dušou nášho kancla.
Daniel Hnat
#Konzultácie
0911 707 125
hnat@prognessa.com
Daniel konzultuje digitálny marketing. Má vyše 20-ročné skúsenosti v obchode softvéru a digitálnych riešení. Okrem toho ho baví šport a hudba.
Roland Tamáš
#Web
Roland sa 20 rokov venuje kódovaniu a webstránkam. Do produkcie nám externe prispieva novými webmi.

Predtým než odídeš,

nám zanechaj stručnú otázku a zisti, čo vieme pre teba spraviť,
aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by ťa stál posun vpred.
Bélu Bartóka 20/A | 979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spoj sa s nami:
© 2020 PROGNESSA, s. r. o. | verzia 5.1 | GDPR (Zásady ochrany osobných údajov)