Kontaktuj nás
Digitálny marketing
O nás
Logo Prognessa
Našou hlavnou víziou je pomáhať stredne veľkým firmám budovať svoj imidž v digitálnom svete, zvyšovať predaje, viditeľnosť, bázu zákazníkov a posúvať sa smerom vpred. Poznáme situáciu týchto firiem, pracujeme čestne, a veríme, že aj menšie firmy dokážu mať kvalitný marketing za slušnú cenu.

Čerpali sme znalosti vo viac ako 20 krajinách sveta a stretávali sme sa s ľuďmi, ktorí nám odovdzali cenné know-how, ktoré aplikujeme pre rozvoj firiem.
 
Našimi hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (happiness). To znamená, že chceme naše široké okolie posunúť bližšie k bránam kreativity, že chceme pomôcť podnikateľom nájsť nové cesty k hľadaniu zákazníkov a že výsledkom našej práce je robiť ľudí šťastnejšími.
BA (Hons) Daniel Csúr, MSc.
CEO
0902 126 561
daniel@prognessa.com
Daniel vedie PROGNESSU, investičnú spoločnosť ConceptFund a spoluzaložil 4 neziskovky. Študoval v Oxforde, Kodani, Almaty a Maastrichte.
daniel@prognessa.com
MSc. Daiana Csúr
Account manager
0948 604 703
daiana@prognessa.com
Daiana sa venuje Google PPC a kreatíve na sociálnych médiách. Pracovala pre Coca-Colu a marketing študovala v Budapešti a Almaty.
daiana@prognessa.com
Vladis Juraš
Art director
0951 282 955
juras@prognessa.com
Vladis vedie produkčný tím a zodpovedá za vizuálnu komunikáciu značiek. S prvými zákazkami začal už počas strednej školy, od toho času sa vypracoval na všestranného grafika.
juras@prognessa.com
Bc. Dominik Prílepok
Sales Manager
0911 707 125
prilepok@prognessa.com
Dominik sa už od vysokej školy venuje obchodu a marketingu. Študoval na UKF v Nitre a Almérií a netají sa tým, že ho baví baristika, ktorá mu dodáva energiu pred každou novou výzvou.
prilepok@prognessa.com
Zuzka Varechová
Social media manager, PPC špecialistka
varechova@prognessa.com
Zuzka študovala grafiku digitálnych médií v Lučenci. Okrem tvorby grafiky, písania kopíkov a výroby webstránok sa na plný úväzok venuje aj maminkovaniu.
varechova@prognessa.com
Ema Rudinská
Business development manager
0911 707 129
rudinska@prognessa.com
Ema študovala obchodnú akadémiu s bilingválnym štúdiom. Už od odchodu zo školy sa začala naplno venovať obchodu. Je veľmi aktívna, a preto sa rada zapája aj do rôznych projektov.
rudinska@prognessa.com
Ing. Roland Tamáš
Web developer
tamas@prognessa.com
Roland sa 20 rokov venuje kódovaniu a webstránkam. Do produkcie nám prispieva novými webový riešeniami a spontánnými žartmi.
tamas@prognessa.com
Otto Nagy
Video editor, Grafický dizajnér
nagy@prognessa.com
Otto kedysi pracoval ako kameraman v regionálnej televízií. Teraz nám cez deň zabezpečuje výrobu propagačných videí a po práci sa mení na hrdinu svojej malej dcérky.
nagy@prognessa.com
Evka Nagyová
Social media manager, Fotografka
galambova@prognessa.com
Evka fotí a venuje sa správe sociálnych sietí. Má svoj fotoateliér a je srandovnou dušou nášho kancla.
galambova@prognessa.com
Mgr. Kika Kruissová
Copywriterka, Social media manager
kruissova@prognessa.com
Kika sa venuje správe sociálnych médií a považuje sa za večnú študentku. Rada sa učí a nadobúda nové skills. Prácu pri kompe potom vyvažuje cestovaním a jogou.
kruissova@prognessa.com
Maroš Baťka
Wed dizajnér, Social media grafik
batka@prognessa.com
Maroš (prezývaný ako aj Dušan, či Tomáš) študoval grafiku digitálnych médií v Košiciach. Okrem tvorby grafiky, animácií a výroby webstránok sa vo voľnom čase naplno venuje cvičeniu a jazde na bicykli.
batka@prognessa.com
Mgr. art. Erika Csúz
Grafická dizajnérka, Social media
csuz@prognessa.com
Erika študovala priemyselný dizajn v Bratislave. Verí v čistotu a úprimnosť umenia, pôsobenie ktorého vidí aj v arteterapii. Zvieratá a prírodu považuje za najdôležitejší liek ľudstva.
csuz@prognessa.com

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky