Kontaktuj nás
Naši klienti, ktorí sa nezľakli digitálu a naše práce, na ktoré sme hrdí
  • Všetko
  • Soc. médiá
  • Webstránky
  • Google reklama
  • Video reklama
  • Virt. prehliadka
  • Fir. identita
  • Grafika

Klientovi sme vytvorili web visnovebude.sk, ktorá verejnosti komunikuje tie najdôležitejšie a najaktuálnejšie novinky z najsledovanejšej stavby spoločnosti NDS.

Rimavskosobotská konzerváreň so sortimentom sladkých výrobkov.

► CASE STUDY

Medzinárodný gypsy festival plný rómskej hudby, tanca a umenia.

► CASE STUDY

Stredná odborná škola s vlastnými pracovnými zariadeniami, v ktorých študenti naberajú cenné skúsenosti.

► CASE STUDY

SOŠOS Rimavská Sobota

„Spolupráca s PROGNESSOU má viac rozmerov, je to firma, ktorá vie viacero oblastí pokryť kompletne a koncepčne. Spolupráca pretrváva už pomaly tretí rok vďaka vzájomnej dôvere, vnímam priebežné zvyšovanie kvality, vieme si nastaviť dlhodobé ciele a ukazovatele kampaní sú jasne merateľné.“

Národná diaľničná spoločnosť

„Informačný odpalovák, ktorý sme získali vďaka PROGNESSE bol citeľný. Najväčšou pridanou hodnotou PROGNESSY bol okamžitý servis a support 24 hodín denne. Veľmi si to ceníme, pretože spolupráca sa potom posúva do úplne inej galaxie.“

Lokálny poskytovateľ internetu a televíznych služieb vo viac ako 10 mestách na Slovensku.

Dvere, ktoré vás ochránia pred nebezpečenstvom a okrem moderného dizajnu vás potešia aj izolačnými schopnosťami.

► CASE STUDY

Múzeum pôsobí v Rimavskej Sobote už od roku 1882. Ich aktuality a expozície po novom nájdete vo forme videa, alebo ich nájdete na webstránke, ktorú sme prispôsobili tak, aby si klient zvládol samostatne dopĺňať obsah.

Nové možnosti moderného a dostupného skladovanie aj pre menšie firmy.

Reštaurácia s jedinečnou atmosférou umiestnená v budove s viac než 170-ročnou históriou.

Poslaním značky je podpora miestnych výrobcov a poskytovateľov služieb, propagácia a podpora rozvoja regiónu, podpora využívania miestnych zdrojov a podpora uchovávania hodnôt, tradícií a jedinečností regiónu.

Spoločnosť poskytujúca služby a konzultácie v oblasti digitálnej optimalizácie podnikových procesov.

Riso-R

„Keďže je takmer nemožné mať v malej firme odborníka na všetko v oblasti digitálneho marketingu, spoľahli sme sa na PROGNESSU a neoľutovali sme. O našu prezentáciu v online priestore sa starajú s patričnou odbornosťou a vďaka nim sa nám podarilo priblížiť k zákazníkom v online svete.“

Gemersko-malohontské múzeum

„Spolupráca s PROGNESSOU priniesla novú vizuálne atraktívnejšiu a štruktúrovanejšiu internetovú stránku. Pozitívne hodnotíme dodržiavanie termínov, profesionálny spôsob komunikácie a najmä individuálny a ústretový prístup.“

Vynovená rimavskosobotská reštaurácia, na ktorú si radi spomenú aj staršie generácie.

Udalosť spojená s ukončením pastierskej sezóny, ktorá sa koná pri salaši vo Veľkých Teriakovciach.

Košická realitná kancelária, ktorá vás okrem 20-ročných skúseností poteší aj vysokou spoľahlivosťou služieb.

E-shop, s ktorým vám pôjde liečba zdravotných problémov o niečo ľahšie. V ich ponuke nájdete liečivé čaje, prírodné kapsule, tinktúry z rôznych bylín, a taktiež magazín, v ktorom sa o nich dozviete všetko podstatné.

Vy donesiete jablká, a oni Vám z nich vylisujú čisto ovocnú a zdravú šťavu. Lis na výrobu šťavy môže prísť aj za vami. Pri procese lisovania nepoužívajú žiadne dochucovadlá, vďaka čomu si vychutnáte plnú 100% chuť sviežeho ovocia.

100% prírodné suroviny Kvalita produktov DXN je prioritou v každom kroku výroby. Hlavnými aktivitami spoločnosti sú pestovanie, spracovanie a marketing zdravých doplnkov stravy so sídlom v Malajzii, s celosvetovou pôsobnosťou.

Poslaním značky je podpora miestnych výrobcov a poskytovateľov služieb, propagácia a podpora rozvoja regiónu, podpora využívania miestnych zdrojov a podpora uchovávania hodnôt, tradícií a jedinečností regiónu.

Organizácia sa podieľa na rozvoji infraštruktúry cestovného ruchu, značky regionálneho produktu, hľadaní zdrojov financovania pre projekty, ktoré prezentujú na podujatiach v regióne, ale aj mimo neho.

Pôsobia už 30 rokov v oblasti lakovania, nateriarania a maľovania. Okrem predaja sa venujú aj odbornému poradenstvu v tomto obore. Aby však firma dala o sebe lepšie vedieť, klient siahol po balíčku našich služieb - od úvodnej stratégie až po správu sociálnych médií či video reklamu.

Záhradné kancelárie, ktoré znamenajú návrat z rušnej domácnosti do produktívneho tempa, navyše v príjemnom prostredí a luxusnom prevedení.

Renojava

„Sme odborníci na farby - to je naše ihrisko, na ktorom sme za 30 rokov dosiahli množstvo úspechov. Online priestor nie je to isté ihrisko - je úplne iný šport! PROGNESSU sme oslovili, aby nám pomohla zabodovať a získať nových fanúšikov aj vo virtuálnom svete.“

MAS Malohont

„S firmou PROGNESSA máme výborné skúseností z rôznych oblastí marketingu. Pozitívnu spätnú väzbu máme napríklad na krátke propagačné videá, ktoré robili pre desiatky regionálnych výrobcov. Obrovským prínosom je pre nás aj mladý kolektív firmy, ktorý sa v tejto oblasti vyzná a vždy prichádza s novými nápadmi.“

Skupina skúsených ľudí, ktorá keď sa spojí, tak dokáže rozvíjať potenciál obchodníkov a manažérov od Škandinávie až po Balkán.

Centrum so širokým sortimentom stavebných potrieb, nábytku a doplnkov do domácnosti.

Baretka je symbolom tradičnej francúzskej kultúry – s malými útulnými pekárňami a kaviarňami na každom kroku, v ktorých si domáci kupujú každý deň čerstvé chrumkavé pečivo pre seba, svoje rodiny a svojich blízkych.

Švajčiarska spoločnosť, ktorá sa postará o dôkladnú čistotu vo vašom byte, dome alebo pracovisku.

Web

Rodinná firma so 4 druhmi sortimentu, ktorá vám aj zaobstará to, čo by ste inde ťažko hľadali, a navyše vám pri nákupe aj ochotne poradí.

Organizácia združujúca ďalšie mládežnícke organizácie v BB kraji, ktorá pomáha vytvoriť podmienky pre mladých na realizáciu ich aktivít.

Jedinečné odbory, aktivity, a atraktívne súťaže počas štúdia sú vhodným lákadlom pre každého budúceho stredoškoláka.

HRomada

„So spoločnosťou PROGNESSA spolupracujeme len pár mesiacov, ale už je vidieť prvé dobré výsledky. Čo ale najviac hodnotím kladne, je ich prístup. Je jedno, s kým zo spoločnosti komunikujete, sú vždy ochotní, nápomocní a trpezliví. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a na nové kreatívne nápady.“

mobilNET, MRS Transport

„Transformácia môjho biznisu do digitálu mi priniesla veľa. Otvorila mi bránu na nové trhy. Len vďaka digitálnemu marketingu som sa dostal ku klientom, ku ktorým by som sa inak nikdy nedostal.“

Predajňa a servis mobilných telefónov a príslušenstva.

Penzión leží v pokojnej, na lesy bohatej chránenej krajinnej oblasti, v Štiavnických vrchoch.

Dôkladná starostlivosť o hospodárske zvieratá v pohode krmív a výživových doplnkov.

Dostupné a špičkové náradie pre najrôznejšie typy prác.

Ak máte chuť na zážitky, juh stredného Slovenska je pre ne ako stvorené. Čaká na vás malebné ubytovanie, potulky po prírode, či dokonca let balónom.

Oáza zdravia píše svoju históriu od roku 2006 ako jeden z prvých špecializovaných obchodov zdravého životného štýlu na Slovensku.

Web

Moderná bezbariérová lekáreň je súčasťou rozsiahlejšieho zdravotníckeho centra v Rimavskej Sobote, ktoré ponúka široké spektrum zdravotných služieb, ambulancií, doplnené lekárňou a predajňou zdravotníckych potrieb, všetko v jednom objekte.

Web

Amazon Reality Studio

„Vaše reklamy vystihujú moju osobnosť, a tak aj identitu mojej firmy. Veľa známych mi hovorí: „Timea, tie reklamy sú celá vy.” Sú vtipné, dobre cielené, a vyvolávajú pozitívnu emóciu k tomu, aby si publikum zachovalo v pamäti moju značku.“

IDECON Technologies

„Vyhotovili pre nás reprezentatívnu profi webstránku so zaujímavými prvkami. Keďže sami pomáhame s digitalizáciou a optimalizáciou procesov medzinárodným a slovenským firmám, potrebujeme budiť dojem spoľahlivého partnera aj vo digitálnom svete. Toto sa nám darí aj vďaka Prognesse.“

Kvalitné a cenovo dostupné detské oblečenie, ktoré rozžiari každú detskú tváričku.

Donáška regionálnych výrobkov k vašim dverám.

Pomáhajú v regióne s realizáciou projektových zámerov, podporujú oblasti výstavby, rekonštrukcie, nákupu zariadení, budovania infraštruktúry, enviroprojekty a inovácie v rôznych smeroch.

Web

Klenovská spoločnosť so zameraním na čistenie odpadových vôd a odpadového vzduchu.

Súťažno-kultúrne podujatie konajúce sa už tradične pár dní pred Vianocami v Rimavskej Sobote.

All-you-can-eat reštaurácia v Rimavskej Sobote, ktorá vás okrem dobrého jedla aj dobre zabaví.

Centrum na podporu podnikania, komunity a kreativity prepojené so spoločnými kanceláriami.

pridaj sa aj ty

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky