Logo Prognessa
Kontaktuj nás
Naši klienti, ktorí sa nezľakli digitálu a naše práce, na ktoré sme hrdí
  • Všetko
  • Soc. médiá
  • Webstránky
  • Google reklama
  • Video reklama
  • Virt. prehliadka
  • Fir. identita
  • Grafika

Klientovi sme vytvorili web visnovebude.sk, ktorá verejnosti komunikuje tie najdôležitejšie a najaktuálnejšie novinky z najsledovanejšej stavby spoločnosti NDS.

Rimavskosobotská konzerváreň so sortimentom sladkých výrobkov.

► CASE STUDY

Medzinárodný gypsy festival plný rómskej hudby, tanca a umenia.

► CASE STUDY

Stredná odborná škola s vlastnými pracovnými zariadeniami, v ktorých študenti naberajú cenné skúsenosti.

► CASE STUDY

SOŠOS Rimavská Sobota

„Spolupráca nám priniesla obrovskú možnosť dostať sa do digitálneho priestoru a ukázala nám nové horizonty v marketingu a propagácii školy. Firma vie znamenitým spôsobom kombinovať a dopĺňať klasické i moderné formy marketingu a propagácie.“

Balvalfest

„Profesionálny prístup k navrhnutým podmienkam objednávateľa, rýchla reakcia na zmeny v projekte počas prípravy, kolektívna práca a ponúknuté skvalitnenie propagácie boli našim spoločným výsledkom.“

Lokálny poskytovateľ internetu a televíznych služieb vo viac ako 10 mestách na Slovensku.

Dvere, ktoré vás ochránia pred nebezpečenstvom a okrem moderného dizajnu vás potešia aj izolačnými schopnosťami.

► CASE STUDY

Múzeum pôsobí v Rimavskej Sobote už od roku 1882. Ich aktuality a expozície po novom nájdete vo forme videa, alebo ich nájdete na webstránke, ktorú sme prispôsobili tak, aby si klient zvládol samostatne dopĺňať obsah.

Nové možnosti moderného a dostupného skladovanie aj pre menšie firmy.

Reštaurácia s jedinečnou atmosférou umiestnená v budove s viac než 170-ročnou históriou.

Poslaním značky je podpora miestnych výrobcov a poskytovateľov služieb, propagácia a podpora rozvoja regiónu, podpora využívania miestnych zdrojov a podpora uchovávania hodnôt, tradícií a jedinečností regiónu.

Spoločnosť poskytujúca služby a konzultácie v oblasti digitálnej optimalizácie podnikových procesov.

Bezpečnostné dvere Sofia / Mimel

„Boli sme viackrát nútení vypínať online kampane, aby nám množstvo prijatých dopytov a objednávok neprerástlo nad naše sily. Transformovať biznis do digitálu bolo správne rozhodnutie a každý, kto v dnešnej dobe tento fakt ignoruje, robí chybu.“

Riso-R

„V Prognesse pracujú šikovní mladí ľudia, ktorí v podstate vyrastali v dobe Googlu a Facebooku. Dobre vedia, ako správne nastaviť digitálnu kampaň tak, aby to bolo pre spoločnosť čo najviac prínosné.“

Vynovená rimavskosobotská reštaurácia, na ktorú si radi spomenú aj staršie generácie.

Udalosť spojená s ukončením pastierskej sezóny, ktorá sa koná pri salaši vo Veľkých Teriakovciach.

Košická realitná kancelária, ktorá vás okrem 20-ročných skúseností poteší aj vysokou spoľahlivosťou služieb.

E-shop, s ktorým vám pôjde liečba zdravotných problémov o niečo ľahšie. V ich ponuke nájdete liečivé čaje, prírodné kapsule, tinktúry z rôznych bylín, a taktiež magazín, v ktorom sa o nich dozviete všetko podstatné.

Vy donesiete jablká, a oni Vám z nich vylisujú čisto ovocnú a zdravú šťavu. Lis na výrobu šťavy môže prísť aj za vami. Pri procese lisovania nepoužívajú žiadne dochucovadlá, vďaka čomu si vychutnáte plnú 100% chuť sviežeho ovocia.

100% prírodné suroviny Kvalita produktov DXN je prioritou v každom kroku výroby. Hlavnými aktivitami spoločnosti sú pestovanie, spracovanie a marketing zdravých doplnkov stravy so sídlom v Malajzii, s celosvetovou pôsobnosťou.

Poslaním značky je podpora miestnych výrobcov a poskytovateľov služieb, propagácia a podpora rozvoja regiónu, podpora využívania miestnych zdrojov a podpora uchovávania hodnôt, tradícií a jedinečností regiónu.

Organizácia sa podieľa na rozvoji infraštruktúry cestovného ruchu, značky regionálneho produktu, hľadaní zdrojov financovania pre projekty, ktoré prezentujú na podujatiach v regióne, ale aj mimo neho.

Pôsobia už 30 rokov v oblasti lakovania, nateriarania a maľovania. Okrem predaja sa venujú aj odbornému poradenstvu v tomto obore. Aby však firma dala o sebe lepšie vedieť, klient siahol po balíčku našich služieb - od úvodnej stratégie až po správu sociálnych médií či video reklamu.

Záhradné kancelárie, ktoré znamenajú návrat z rušnej domácnosti do produktívneho tempa, navyše v príjemnom prostredí a luxusnom prevedení.

MRS Transport / Mobilnet

„Transformácia môjho biznisu do digitálu mi priniesla veľa. Otvorila mi bránu na nové trhy. Len vďaka digitálnemu marketingu som sa dostal ku klientom, ku ktorým by som sa inak nikdy nedostal.“

Idecon

„Vyhotovili pre nás reprezentatívnu profi webstránku so zaujímavými prvkami. Keďže sami pomáhame s digitalizáciou a optimalizáciou procesov rôznym firmám, potrebujeme budiť dojem spoľahlivého partnera aj v digitálnom svete.“

Skupina skúsených ľudí, ktorá keď sa spojí, tak dokáže rozvíjať potenciál obchodníkov a manažérov od Škandinávie až po Balkán.

Centrum so širokým sortimentom stavebných potrieb, nábytku a doplnkov do domácnosti.

Baretka je symbolom tradičnej francúzskej kultúry – s malými útulnými pekárňami a kaviarňami na každom kroku, v ktorých si domáci kupujú každý deň čerstvé chrumkavé pečivo pre seba, svoje rodiny a svojich blízkych.

Švajčiarska spoločnosť, ktorá sa postará o dôkladnú čistotu vo vašom byte, dome alebo pracovisku.

Web

Rodinná firma so 4 druhmi sortimentu, ktorá vám aj zaobstará to, čo by ste inde ťažko hľadali, a navyše vám pri nákupe aj ochotne poradí.

Organizácia združujúca ďalšie mládežnícke organizácie v BB kraji, ktorá pomáha vytvoriť podmienky pre mladých na realizáciu ich aktivít.

Jedinečné odbory, aktivity, a atraktívne súťaže počas štúdia sú vhodným lákadlom pre každého budúceho stredoškoláka.

Fit Family Radio

„Naše požiadavky sa s absolútnou zhodou stretli len s firmou Prognessa. Profesionalita, predstavivosť, kreativita a nadčasovosť je presne to, čo sme hľadali a čo sme nakoniec aj našli.“

Juvamed

„Pri zohľadnení všetkých merateľných dát, ktoré online marketing ponúka, dokážeme bližšie spoznať svojho zákazníka a reagovať na jeho potreby a požiadavky.“

Predajňa a servis mobilných telefónov a príslušenstva.

Penzión leží v pokojnej, na lesy bohatej chránenej krajinnej oblasti, v Štiavnických vrchoch.

Dôkladná starostlivosť o hospodárske zvieratá v pohode krmív a výživových doplnkov.

Dostupné a špičkové náradie pre najrôznejšie typy prác.

Ak máte chuť na zážitky, juh stredného Slovenska je pre ne ako stvorené. Čaká na vás malebné ubytovanie, potulky po prírode, či dokonca let balónom.

Oáza zdravia píše svoju históriu od roku 2006 ako jeden z prvých špecializovaných obchodov zdravého životného štýlu na Slovensku.

Web

Moderná bezbariérová lekáreň je súčasťou rozsiahlejšieho zdravotníckeho centra v Rimavskej Sobote, ktoré ponúka široké spektrum zdravotných služieb, ambulancií, doplnené lekárňou a predajňou zdravotníckych potrieb, všetko v jednom objekte.

Web

OVB Ladislav Demeter

„S digitalizáciou zanikajú hranice. Svoj biznis môžem rozbehnúť v rôznych regiónoch, dokonca aj v iných európskych štátoch. Digitalizácia je budúcnosť každej firmy, ktorá má ambíciu sa stať úspešnou.“

Ele-Frid / Prenájom plošiny

„Našu starú neoptimalizovanú webstránku sme s Prognessou prebudovali na novú modernú, ktorá nám prináša zákazníkov a vďaka nej dokážeme predávať služby našich plošín po celej krajine.“

Kvalitné a cenovo dostupné detské oblečenie, ktoré rozžiari každú detskú tváričku.

Donáška regionálnych výrobkov k vašim dverám.

Pomáhajú v regióne s realizáciou projektových zámerov, podporujú oblasti výstavby, rekonštrukcie, nákupu zariadení, budovania infraštruktúry, enviroprojekty a inovácie v rôznych smeroch.

Web

Klenovská spoločnosť so zameraním na čistenie odpadových vôd a odpadového vzduchu.

Súťažno-kultúrne podujatie konajúce sa už tradične pár dní pred Vianocami v Rimavskej Sobote.

All-you-can-eat reštaurácia v Rimavskej Sobote, ktorá vás okrem dobrého jedla aj dobre zabaví.

Centrum na podporu podnikania, komunity a kreativity prepojené so spoločnými kanceláriami.

pridaj sa aj ty
Bezstarostný marketing

Predtým než odídeš,

nám zanechaj stručnú otázku a zisti, čo vieme pre teba spraviť,
aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by ťa stál posun vpred.

Odoslaním formulára súhlasíš so 
spracovaním osobných údajov.
ADMA - Master of Digital Marketing I.ADMA - Master of Digital Marketing II.
Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A | 979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spoj sa s nami:
©2019 - 2022 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.9.1
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky