Logo Prognessa
Kontaktuj nás
hello world!
Case study: Riso-R
Vladis Juraš
|
22. februára 2021

Počiatky značky Riso siahajú až do roku 1902, kedy začali variť svoje prvé lahodné džemy v rimavskosobotskej konzervárni. Odvtedy si získali srdcia mnohých konzumentov po celom Slovensku, a ich sortiment sa rozšíril aj o množstvo nových príchutí a druhov.

Po takmer 118 rokoch fungovania sa klient rozhodol vstúpiť do moderného online priestoru. Zadaním bola pravidelná správa facebookovej stránky a získanie nových fanúšikov na nej, redizajn starej webstránky, a promo video zo zákulisia výroby. Hlavným cieľom spolupráce bolo všeobecné zvýšenie povedomia brandu.

Širokú verejnosť sme chceli presvedčiť o tom, že to, čo nájdete v sklenených pohároch so značkou Riso, skutočne chutí veľkoRiso. Brand si taktiež drží status poctivého slovenského výrobku, tradičnej chuti ovocia a nositeľa príjemných detských spomienok. Tieto 3 hlavné prísady online kampane sme namiešali do kreatívy, aby sme sociálne siete natreli obsahom, po ktorom sa ich užívatelia budú zalizovať.

Na samom začiatku sme potrebovali zdokumentovať kompletnú fotobanku produktov. Tá okrem našich produkčných účelov dobre slúži aj obchodným reťazcom pri príprave letákových materiálov. Všetky fotografie sme vytriedili a upravili, aby všetko vo finálnych vizuáloch vyzeralo tip-top.

Atraktívne, farebné vizuály sme dochutili o štipku hravého copywritingu, aby sme okrem úsmevu na tvári vyčarovali aj nemalé interakcie s príspevkami. Za prvé 3 mesiace spolupráce sme dosiahli 196-tisíc zobrazení reklamy, pri ktorých cieľová skupina zanechala 15-tisíc palcov hore, komentárov a zdieľaní.

Núdza nebola ani o kreatívne koncepty, kde ste odpoveď na otázku vedeli získať kliknutím na samotný príspevok.

To, že silná emócia má v reklame svoje miesto, sme sa presvedčili počas Sviatku všetkých svätých. Najemotívnejší príspevok bol zároveň aj tým najúspešnejším. Na svojich obrazovkách ho po celom Slovensku videlo 20-tisíc ľudí, ktorí zanechali viac než 2-tisíc interakcií.

Obľúbeným formátom medzi užívateľmi sociálnych sietí sú rozhodne videá. Z predošlej prezentácie klienta sme zistili, že videá z výroby džemov sa tešia veľkej obľube. Práve preto sme zorganizovali profesionálne natáčanie výrobných procesov priamo v ich fabrike. Samozrejme, všetko v súlade s bezpečnostnými a hygienickými podmienkami.

Výsledkom natáčania bolo promo video, s ktorým sa klient prezentoval na Online Vianočnom Agro-komplexe 2020 s tematikou “Slovenská potravina na každý vianočný stôl”.

Aby brand len nezabával svojich fanúšikov, ale aby navyše pôsobil dôstojne v očiach obchodných partnerov - prešli sme k zmodernizovaniu webstránky. Najväčším problémom starej webstránky bolo to, že nebola prispôsobená na tabletové a mobilné obrazovky.

stará webstránka

nová webstránka

Tým pádom sme okrem vizuálneho redizajnu zapracovali aj responzívne riešenia, vďaka ktorým sme zvýšili pohodlie návštevy z ktoréhokoľvek zariadenia.

Na záver by sme dodali, že hlavný cieľ všetkých aktivít počas spolupráce sme veľkoRiso splnili. Dokazuje to nárast fanúšikov na facebookovej stránke klienta. Počet maškrtníkov sa od začiatku spolupráce počas 4 mesiacov zvýšil až o 260%.

Mohlo by ťa zaujímať
Správa sociálnych sietí: Čo zahŕňa a aká je jej cena?

Sociálne siete sú dnes najviac využívané na internete po celom svete. Miliardy ľudí využívajú sociálne siete na zábavu, komunikáciu či sledovanie aktualít vo svete. Práve pre tento veľký záujem o sociálne siete by sa mali podnikatelia a firmy zaujímať o to, aby sa správne propagovali, pretože im to môže priniesť niekoľko nových potenciálnych zákazníkov. My vám prinášame pohľad na cenu sociálnych sietí, faktory úspechu na sociálnych sieťach a ako spravovať svoju reklamu.

Správa sociálnych sietí, medzi ktoré patrí napríklad Facebook či Instagram, by mala zviditeľniť značku a zvýrazniť ju pre oči potenciálnych zákazníkov. Je potrebné povedať, že ľudia nechodia na sociálne siete s cieľom nakupovať online a preto nemôžete očakávať hneď veľa nových objednávok. Na druhej strane, ak by ste sa nepropagovali na sociálnych sieťach, ľudia by o vás nevedeli a tým by ste ešte znížili šancu dostať sa do povedomia.

správa sociálnych sietí

Výhodou propagácie na sociálnych sieťach je to, že môžete konkrétne cieliť vašu reklamu. Ak napríklad predávate ženské topánky na behanie, môžete si nastaviť, že vašu reklamu budete ponúkať dajme tomu ženám vo veku od 18 – 40 rokov, ktoré sa na sociálnych sieťach zaujímajú o behanie tým, že majú lajknuté takéto stránky. Rovnako to funguje aj na Instagrame. Tiež dokážete cieliť reklamu zákazníkom, o ktorých viete, že by prejavili záujem o váš produkt.

Bolo by zbytočné ponúkať napríklad vaše topánky na behanie starším zákazníkom, ktorí sú už na dôchodku a je veľmi málo pravdepodobné, že by behávali. Boli by to pre vás zbytočne vyhodené peniaze a mohli ste ich radšej využiť na propagáciu pre správnych zákazníkov.

Toto cielenie si viete nastaviť na Facebooku priamo v Ads Manageri v sekcii Audience. Tam môžete určiť, že komu by ste svoju reklamu chceli cieliť a vybrať si môžete z veľa možností. Reklamu viete cieliť podľa demografických ukazovateľov, záujmov či chovania. Vďaka tomuto viete osloviť nielen potenciálnych zákazníkov ale aj tých, ktorí už váš web či stránku na sociálnej sieti navštívili.

správa sociálnych sietí: cielenie reklamy

Správa sociálnych sietí: Od čoho všetkého závisí jej cena?

Cena sociálnych sietí závisí od množstva priamych faktorov, ktoré cenu buď navyšujú, alebo znižujú. Jedným z hlavných faktorov ceny správy sociálnych médií je lokalita. Sociálne sieťe fungujú ako Google Ads – každý jeden klik má svoju vlastnú hodnotu. A tu nastáva otázka – v ktorej lokalite napríklad a Slovensku sa mi viac oplatí propagovať svoju firmu?

Porovnajme si napríklad Rimavskú Sobotu a Bratislavu. Propagácia formou platenej reklamy v Rimavskej Sobote je niekoľkonásobne nižšia ako v Bratislave. Je to preto, že v hlavnom meste žije viac ľudí, viac ľudí využíva sociálne siete a je tam oveľa väčší dosah na trhu. Tu sa môžeme pozrieť aj na medzinárodný trh. Z vlastných skúseností môžeme potvrdiť, že vo Švajčiarsku je cena za klik oveľa vyššia ako na Slovensku.

pay per click

Ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje cenu správy sociálnych sietí je množstvo obsahu. Niekedy nie je najlepšie, ak máme veľa obsahu, na ktorý dáme malý budget. Treba premýšľať, čo sa vám ako firme viac oplatí – či to bude veľmi veľa obsahu s nízkym finančným rozpočtom alebo to bude málo obsahu s oveľa vyšším budgetom. 

Na základe vlastnej definícii publika viete cieliť reklamu nasledovne:

·        Cielenie reklamy na databázu mailových kontaktov,

·        Cielenie reklamy na návštevníkov webu,

·        Cielenie reklamy na divákov vašich videí,

·        Cielenie reklamy na aktívnych fanúšikov Facebook fan page,

·        Cielenie reklamy na ľudí, ktorí v minulosti reagovali na kontaktné formuláre,

·        Cielenie reklamy na aktívnych fanúšikov firemného Instagramu,

·        Cielenie reklamy na fanúšikov udalostí na firemnom Facebooku,

·        Cielenie reklamy na užívateľov vašich mobilných aplikácií,

·        Cielenie reklamy na zákazníkov, ktorí navštívili kamennú predajňu

remarketing

Ako prebieha proces komunikácie medzi firmou a marketingovou agentúrou?

Ak sa firma obráti na marketingovú agentúru s tým, že potrebujú od nej kvalitnú správu sociálnych sietí na zvýšenie počtu potenciálnych zákazníkov, prvým krokom takejto komunikácie by malo byť dohodnúť sa na kvalitnom briefe, ktorý by bol odrazovým mostíkom k tomu, ako nastaviť správne fungovanie sociálnych sietí. Po napísaní takejto krátkej informatívnej správy preberá zodpovednosť za správu sociálnych sietí vo firme marketingová agentúra.

Hlavnou úlohou marketingovej agentúry je pridávať príspevky na sociálne siete a starať sa o ich správnu propagáciu. Dôležité je aj to, aby sa pravidelne sledovali štatistické údaje ohľadom toho, ako sa ktorý príspevok na sociálnej sieti uchytil, koľko likov, komentárov či zdieľaní má aký dosah dosiahol za uplynulé obdobie.

správa sociálnych sietí: štatistiky

Čo sa týka propagácie, jej celková suma závisí od toho, koľko sa rozhodne firma minúť na samotný marketing a vlastnú propagáciu. V rámci celej správy sociálnych sietí je potrebné zaplatiť sumu aj marketingovej agentúre, ktorá závisí od toho, o akú veľkú firmu ide.

5 dôvodov, prečo smerovať svoju reklamu na sociálne siete

Bežná reklama na bilboardoch či vo forme letákov na autobusových zastávkach je dnes už oveľa menej efektívna ako tá, ktorú budete smerovať na sociálne siete alebo celkovo do online priestoru. Priblížime vám päť hlavných dôvodov, prečo smerovať svoju reklamu na sociálne siete.

Prvým dôvodom je, že na sociálnych sieťach môžete vidieť, koľko ľudí videlo vašu reklamu, čo nedokážete zistiť zo žiadnej bežnej reklamy. Je to dôležitý prvok z hľadiska toho, že vďaka tomu môžete určiť úspešnosť vašej reklamy a zistiť prípadné nedostatky, ktoré reklama nemala a využiť ich v ďalších prípadoch.

Druhým dôvodom, prečo smerovať svoju reklamu na sociálne siete je, že dokážete cieliť reklamu na konkrétne skupiny ľudí. Zoberme si opäť príklad ženských bežeckých topánok. Vďaka reklame na sociálnych sieťach dokážete svoj produkt propagovať napríklad pre ženy vo veku od 18 do 40 rokov, ktoré sa vo svojom voľnom čase a celkovo na sociálnych sieťach zaujímajú o zdravý životný štýl čo konkrétne o behanie. Je to veľmi užitočná vec v dnešnej dobe a ušetrí vám nejakú časť peňazí, ktoré by ste vrazili do bežnej reklamy, ktorú by si všimli aj skupiny, ktoré vôbec neprejavujú záujem o váš produkt.

tenisky

Tretím dôvodom je, že dokážete efektívne zistiť, komu sa reklama páčila a kto o ňu prejavil záujem. je to veľmi jednoduché – pri online reklame na Facebooku si viete pozrieť, koľkým ľuďom sa vaša reklama páčila a dali jej like, kto to verejne pochválil v komentároch či poprípade kto ju zdieľal na svoj profil. Tieto všetky veci, ktoré vás môžu posunúť v správnom a efektívnom cielení ďalšej reklamy dokážete zistiť jedine z online reklamy. Pri bežnej reklame to je možné zistiť len z toho hľadiska, ak sa vám vďaka vašej reklame niekto ozve do firmy, že by mal záujem o váš produkt či službu.

Predposledným dôvodom, prečo povedať áno reklame na sociálnej sieti je možná úprava či zmena reklamy podľa potreby. Náhodou sa stane, že sa vám niekde vkĺzne chybička do textu a vie viete veľmi rýchlo zareagovať tým, že tú reklamu proste obyčajne opravíte a čo je dôležité, hlavne zadarmo. Avšak, pri bežnej reklame ak nastane nejaká chyba v texte a vy si to všimnete až po vytlačení nejakých plagátov či bilboardov, je to veľmi finančne náročné na stiahnutie všetkých materiálov a na opätovné vytlačenie.

Posledným dôvodom je, že vďaka online reklame dokážete do nej zapájať aj svojich zákazníkov. Ako? Je to veľmi jednoduché. Ak dáte na sociálnu sieť nejakú reklamu, v ktorej bude zakomponovaná napríklad nejaká hádanka, ľudia sa určite na tejto reklame zastavia, všimnú si, aký produkt firma ponúka a stanú sa potenciálnymi zákazníkmi. 

správa sociálnych sietí: interakcia na sociálnych sietiach

Tipy a triky pri správe sociálnych sietí

V tomto článku by sme vám chceli ukázať niekoľko tipov a zaujímavých trikov, ako skvalitniť a zjednodušiť správu sociálnych sietí.

Jedným z lákadiel na potenciálnych zákazníkov sú súťaže, čo v podstate patrí pod produktový marketing, o ktorom sme písali v predošlom článku. Vďaka takejto súťaži zvýšite organický dosah na Facebooku a rovnako aj povedomie o značke. Nezabudnite, že pri takejto súťaži musíte upútať pozornosť nejakou zaujímavou grafikou. Rovnako by ste mali myslieť na to, že ku každej súťaži musíte pridať aj nejaké pravidlá, kde by mali byť uvedené základné pravidlá súťaže.

Ďalšou radou pri správe sociálnych médií je častá komunikácia so zákazníkmi. Ak sa ich budete pýtať cez sociálne siete otázky, ktoré sú pre nich zaujímavé. Využívajte overený spôsob komunikácie na internete – ankety. Môžete to urobiť aj priamo cez anketu na Facebook, kedy by ľudia hlasovali za jednu z možností kliknutím na políčko. Druhým spôsobom, ako vytvoriť anketu je cez emoji. Môžete im položiť otázku a aby ste zistili odpoveď od sledovateľov, dajte im na výber z emoji pri každej odpovedi, nech zahlasujú.

Facebook reakcie

Pri Facebooku sa snažte využívať aj nástroj Creator Studio. Je to efektívny spôsob, v ktorom sú spojené dve funkcie – Publishing  Tools (publikácia postov) a Insights (štatistiky). V Creator Studio máte napríklad Content Library (knižnica príspevkov), kde môžete nájsť všetky publikované či naplánované príspevky na vašich stránkach. Dnes ak chcete publikovať nejaký príspevok na stránke, bez Creator Studia to už neurobíte.

Rovnako v tomto nástroji nájdete aj hudobnú knižnicu, kde nájdete zvukové efekty a bezplatnú hudbu, ktorú môžete použiť vo svojich videách. S videami súvisia aj video štatistiky, ktoré už nájdete jedine v tomto nástroji. Rovnako v Creator Studiu nájdete aj inbox všetkých správ a komentárov.  

Druhy organickej propagácie na Facebooku

Propagovať a zviditeľniť svoju značku na Facebooku môžete mnohými spôsobmi. Organicky sa môžete zviditeľniť tým, že budete postovať zaujímavý obsah pre svojich sledovateľov, ktorí ho poprípade môžu zdieľať medzi svojich známych, ktorí vás začnú tiež sledovať. Práve pre toto sú závislé firemné profily od osobných, pretože im pomáhajú zviditeľniť sa.

zdieľanie na sociálnych sietiach

Príspevky

Čo sa týka príspevkov, existujú rôzne druhy, ktoré môžete na svojej stránke zverejniť. Buď pridáte fotku s popisom, ktorý obsah vystihuje. Rovnako môžete zverejniť namiesto fotky aj pútavé video. Aj k nemu sa hodí krátky popis, ktorý video opisuje. Ak sa bavíme o príspevkoch a máte aj vlastnú webovú adresu, odporúčame vám založiť blog a zdieľať vaše články aj na vašom profile.

Stories

Ďalším užitočným spôsobom, ako prinútiť ľudí rozprávať o vás a vnímať vás je pridávanie stories, teda príbehov. Tieto storky slúžia na to, aby ste nemuseli zahustiť množstvom fotiek vašu časovú os. Príbehy pridáte na vašu stránku jednoducho: na vašej profilovej fotky stránky je také plus v malom modrom okienku. Keď na to kliknete, vyberiete si možností vytvoriť príbeh, zobraziť profilovú fotku a vyberte novú profilovú fotku práve prvú možnosť. Automaticky vás to presunie do vašej galérie fotiek, kde si môžete vybrať už z vytvorenej fotky, alebo nahrať priamo do systému novú fotografiu. Ak nechcete vložiť žiaden text, nálepku či pieseň, príbeh dáte už len zdieľať a váš príbeh sa zverejní.

stories na sociálnych sietiach

Spolupráca s inými subjektmi 

Ak chcete budovať vlastnú značku na sociálnych sieti a celkovo v online priestore, občas sa to nedá len svojpomocne. Odporúčame vám obrátiť sa aj napríklad na iné subjekty v online priestore. Poďme si ich predstaviť. 

Vo svojom budovaní značky sa snažte osloviť aj influencerov, ktorí dnes mimoriadne ovládajú sociálne siete, najviac asi Instagram. Tam dosahujú desaťtisíce sledovateľov a spolupráca s nimi by vám určite pomohla v zvýšení povedomia značky. Medzi TOP influencerov dnes zaraďujeme hlavne osoby, ktoré sa preslávili buď v televíznych reality show alebo svojim pôsobením v médiách či športe. Jednou z najväčších influenceriek na Slovensku je aj Kristína Tormová Farkašová (herečka, spisovateľka, 133-tisíc sledovateľov), Veronika Cifrová Ostrihoňová (moderátorka, 202-tisíc sledovateľov) či herečka Mária Bartaloš (197-tisíc sledovateľov).

infuencer

Rovnako sa viete propagovať aj cez rôzne média formou PR článkov či cez rôzne bannery na stránke. Ide o veľmi efektívny spôsob komunikácie so zákazníkmi, ktorá prináša veľké úspechy a nových klientov pre vašu firmu. Efektivita reklamy na spravodajských portáloch závisí od toho, akú veľkú čítanosť stránka dosahuje a koľko ľudí aj samotná reklama zaujme. 

Na záver, sociálne siete sú veľmi efektívnym spôsobom, ako získať nových potenciálnych zákazníkov, ktorí by využívali vaše služby či kúpili váš produkt. Ak chcete byť dnes úspešní v podnikaní, určite vaše firemné profily na sociálnych sieťach nezanedbávajte a venujte im dostatočne veľa času. Ak však na to nemáte renomovaných ľudí vo firme, obráťte sa na marketingovú agentúru, ktorá vám s týmito všetkými vecami pomôže. 

Čítať ďalej...
Case study: Bezpečnostné dvere Sofia

Bezpečnostné dvere Sofia pôsobia na trhu vyše 15 rokov. Ich dverové kolekcie nájdete v predajniach s nábytkom takmer po celom Slovensku - prevažne však v západnej a severo-západnej časti republiky.

Klient potreboval zvýšiť povedomie značky v mestách, kde sú jeho produkty na dosah a následne zvýšiť aj ich predaj. Na úvod si teda z našej ponuky služieb vybral tú najpopulárnejšiu - Sociálne médiá na kľúč.

V momente, kedy nám klient poskytol kľúče od svojho Facebooku a Instagramu zrejme nikto netušil, aké perfektné výsledky prinesie naša spolupráca. O tom si však povieme neskôr.

Dvere Sofia disponujú mnohými benefitmi, s ktorými sme na úvod chceli zoznámiť cieľovku. Výborné schopnosti tlmenia hluku spôsobia to, že vás nevyruší hlučná chodbová debata vašich susied. V zime vás zase potešia izolačné schopnosti, ktoré neprepustia teplo vášho vyhriatého obydlia.

Po prvom zoznámení publika so značkou sme otvorili dvere aj novým, kreatívnejším, a miestami až surreálnym konceptom. Rýchlosť montážnej služby sme prepojili s rýchlosťou servismanov z pretekárskych športov. Rovnaký benefit sme predviedli aj v ladnom, estetickom prevedení.

Pozitívne reakcie prinieslo taktiež nekonečné video s myšlienkou, že dvere Sofia si môžete užívať donekonečna. Niektorí diváci z tohto postu jednoducho nevedeli odtrhnúť oči.

Znalosť značky a jej produktov sme po pár týždňoch nenápadne zisťovali formou rôznych hlavolamových príspevkov. O tom, že sme naše publikum celkom potrápili svedčia aj komentáre. Na otázku, či v nasledovnom obrázku dokážete nájsť dve rovnaké dvere sme dostali aj takúto odpoveď.

Nie len zrak, ale aj prsty užívateľov Facebooku a Instagramu sme precvičili pri esteticky ladených karuseloch.

Záujem u klienta následne vzbudila aj Google reklama. Tá vykúkala z bannerov umiestnených na webových portáloch, ktoré navštevuje naša cieľovka.

Reklama týmto krokom nabrala na sile a všetko vyzeralo, že funguje tak ako má. Práve preto náš office pár týždňov na to zarazil telefonát od klienta, ktorý nás vyzval k okamžitému stopnutiu kampaní.

Urobili sme niekde chybu? Urazila niekoho naša reklama? Nakoniec sa preukázalo, že dopyt vystrelil do výšin a tým pádom Sofia nezvládala nápor nových zákazníkov.

Po ukľudnení situácie sme kampane znova zapli. Avšak, po trojmesačnom priebehu sme ako aj v prvom prípade, tak aj v druhom boli nútení kampane vypnúť kvôli vysokému záujmu zákazníkov.

Ako na našu spoluprácu reaguje majiteľ firmy Miroslav Léke?

„Boli sme viackrát nútení vypínať online kampane, aby nám množstvo prijatých dopytov a objednávok neprerástlo nad naše sily. Transformovať biznis do digitálu bolo správne rozhodnutie a každý, kto v dnešnej dobe tento fakt ignoruje, robí chybu.“

Na záver ďakujeme, že Vás príbeh našej spolupráce zaujal a pri odchode z tohto článku nezabudnite zamknúť. 🔑

Čítať ďalej...
Case study: Riso-R

Počiatky značky Riso siahajú až do roku 1902, kedy začali variť svoje prvé lahodné džemy v rimavskosobotskej konzervárni. Odvtedy si získali srdcia mnohých konzumentov po celom Slovensku, a ich sortiment sa rozšíril aj o množstvo nových príchutí a druhov.

Po takmer 118 rokoch fungovania sa klient rozhodol vstúpiť do moderného online priestoru. Zadaním bola pravidelná správa facebookovej stránky a získanie nových fanúšikov na nej, redizajn starej webstránky, a promo video zo zákulisia výroby. Hlavným cieľom spolupráce bolo všeobecné zvýšenie povedomia brandu.

Širokú verejnosť sme chceli presvedčiť o tom, že to, čo nájdete v sklenených pohároch so značkou Riso, skutočne chutí veľkoRiso. Brand si taktiež drží status poctivého slovenského výrobku, tradičnej chuti ovocia a nositeľa príjemných detských spomienok. Tieto 3 hlavné prísady online kampane sme namiešali do kreatívy, aby sme sociálne siete natreli obsahom, po ktorom sa ich užívatelia budú zalizovať.

Na samom začiatku sme potrebovali zdokumentovať kompletnú fotobanku produktov. Tá okrem našich produkčných účelov dobre slúži aj obchodným reťazcom pri príprave letákových materiálov. Všetky fotografie sme vytriedili a upravili, aby všetko vo finálnych vizuáloch vyzeralo tip-top.

Atraktívne, farebné vizuály sme dochutili o štipku hravého copywritingu, aby sme okrem úsmevu na tvári vyčarovali aj nemalé interakcie s príspevkami. Za prvé 3 mesiace spolupráce sme dosiahli 196-tisíc zobrazení reklamy, pri ktorých cieľová skupina zanechala 15-tisíc palcov hore, komentárov a zdieľaní.

Núdza nebola ani o kreatívne koncepty, kde ste odpoveď na otázku vedeli získať kliknutím na samotný príspevok.

To, že silná emócia má v reklame svoje miesto, sme sa presvedčili počas Sviatku všetkých svätých. Najemotívnejší príspevok bol zároveň aj tým najúspešnejším. Na svojich obrazovkách ho po celom Slovensku videlo 20-tisíc ľudí, ktorí zanechali viac než 2-tisíc interakcií.

Obľúbeným formátom medzi užívateľmi sociálnych sietí sú rozhodne videá. Z predošlej prezentácie klienta sme zistili, že videá z výroby džemov sa tešia veľkej obľube. Práve preto sme zorganizovali profesionálne natáčanie výrobných procesov priamo v ich fabrike. Samozrejme, všetko v súlade s bezpečnostnými a hygienickými podmienkami.

Výsledkom natáčania bolo promo video, s ktorým sa klient prezentoval na Online Vianočnom Agro-komplexe 2020 s tematikou “Slovenská potravina na každý vianočný stôl”.

Aby brand len nezabával svojich fanúšikov, ale aby navyše pôsobil dôstojne v očiach obchodných partnerov - prešli sme k zmodernizovaniu webstránky. Najväčším problémom starej webstránky bolo to, že nebola prispôsobená na tabletové a mobilné obrazovky.

stará webstránka

nová webstránka

Tým pádom sme okrem vizuálneho redizajnu zapracovali aj responzívne riešenia, vďaka ktorým sme zvýšili pohodlie návštevy z ktoréhokoľvek zariadenia.

Na záver by sme dodali, že hlavný cieľ všetkých aktivít počas spolupráce sme veľkoRiso splnili. Dokazuje to nárast fanúšikov na facebookovej stránke klienta. Počet maškrtníkov sa od začiatku spolupráce počas 4 mesiacov zvýšil až o 260%.

Čítať ďalej...
Späť na blog
Bezstarostný marketing

Predtým než odídeš,

nám zanechaj stručnú otázku a zisti, čo vieme pre teba spraviť,
aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by ťa stál posun vpred.

Odoslaním formulára súhlasíš so 
spracovaním osobných údajov.
ADMA - Master of Digital Marketing I.ADMA - Master of Digital Marketing II.Som Soboťan
Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A | 979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spoj sa s nami:
©2021 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.6.1
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky