Logo Prognessa
Kontaktuj nás
Stratégia a manažment
Nastavenie vnútrofiremných procesov
Procesy sú základnou chrbticovou súčasťou každého jedného biznisu. Začnime spoločne s navrhovaním a stavbou vašich systémov tak, aby sa lepšie fungovanie firmy prenášalo do firemnej ekonomiky a odťaženia kľúčových zamestnancov.
Dobre vytvorený systém je základom dobre fungujúcej firmy. Firma je totiž zhluk systematických procesov, ktorý sa drobí na menšie procesy, podprocesy, podprocesy podprocesov, atď.
Líder môže byť len na jednom mieste, ale systém dokáže byť všade.
Na základe systému dokážeme vidieť aj to, kde sú chyby a medzery, ktoré treba opraviť. Veľakrát manažéri nestíhajú, nie preto, že nemajú čas, ale kvôli tomu, že nemajú systém.

Keď nemajú nastavené systémy vo firme, či dokonca vo vlastných pracovných aktivitách, chýba im čas, pretože ho nevyužívajú efektívne a míňajú ho tam, kde by nemuseli.
S vnútrofiremnými procesmi priamo súvisí
Cieľom každého podnikania je samozrejme tvorba zisku. Efektivita je jeden z faktorov, ktorý vám nesmierne pomôže k jeho navýšeniu. Odstránenie nepodstatných a zastaraných procesov pomáha znížiť vaše náklady.

Môže ísť napríklad o zavedenie elektronického účtovníctva alebo digitalizáciu určitých zdĺhavých a opakujúcich sa procesov, ktoré vás odľahčia od nezmyselných “papierovačiek”.
Svoj získaný čas môžete následne využiť na plánovanie budúcnosti firmy. Pokiaľ nemáte dostatok času na prípravu budúcnosti, zacyklíte sa. Objavíte sa v začarovanom kruhu operatívnych aktivít a s vami stagnuje aj celá firma.

A táto stagnácia je veľmi nebezpečná, pretože keď stojíme, vytvárate priestor konkurencii na to, aby vás predbehla.
Poďme riešiť neriešiteľné!
Dôkladná hĺbková analýza podniku dokáže prísť na to, v ktorej oblasti sa možete vy a vaša firma zdokonaliť, vďaka čomu máte priležitosť zaostávajúce segmenty vytiahnuť na akceptovateľnú úroveň.

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

Odoslaním formulára súhlasíš so 
spracovaním osobných údajov.
hello world!
ADMA - Master of Digital Marketing I.ADMA - Master of Digital Marketing II.
Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A | 979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spoj sa s nami:
©2019 - 2022 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.10
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky