Kontaktuj nás

Staviame systémy, ktoré prinášajú výsledky

Nájdime riešenia
Písali o nás:

Čo Vás trápi?

Pre koho robíme?

1
Firemné riešenia - Prognessa Solutions
Firmy, ktoré rýchlo rastú a potrebujú stavať systémy, aby naďalej vedeli pokračovať v raste.
2
Firemné riešenia - Prognessa Solutions
Firmy, ktoré majú stabilný obchodný model, ale cítia sa zaseknutý a hľadajú nový vietor do plachiet.
3
Firemné riešenia - Prognessa Solution
Firmy, ktoré padajú a nevedia, ako pád zastaviť.
Firemné a marketingové stratégie sme už postavili pre vyše 20 slovenských spoločností, ktorým sme pomohli systematickou a mravenčou prácou nastaviť procesy a priviesť ich tak k lepším ekonomickým výsledkom.
Renojava - Prognessa klientInštitút stresu - Prognessa klientSynergie - Prognessa Solutions klientS&You Premium Recruitment - Prognessa Solutions klientReisswolf - Prognessa Solutions klientGrolos - Prognessa klientGlobal servis - Progressa Solutions klientInpeks - Prognessa Solutions klientSimons Trade - Prognessa Solutions klientIW trend - Prognessa klientBezpečnostné dvere Sofia - Prognessa klientMIMEL - Prognessa Solutions klientMobilnet - Prognessa Solutions - klientSalveo - Prognessa klientHýrošova špajza - Prognessa Solutions - klientBartech Slovakia - Prognessa Solutions klientM&J s.r.o. - Prognessa Solutions klientMaxim Pharm - Prognessa Solutions klient
 • Jarmila Hlivjaková
  Renojava
  „Sme odborníci na farby - to je naše ihrisko, na ktorom sme za 30 rokov dosiahli množstvo úspechov. Online priestor nie je to isté ihrisko - je úplne iný šport! PROGNESSU sme oslovili, aby nám pomohla zabodovať a získať nových fanúšikov aj vo virtuálnom svete. Sme ešte len na začiatku, ale vďaka profesionalite a skúsenostiam ľudí, ktorí v podstate „vyrástli“ v online priestore, naše predaje už teraz zaznamenávajú progness... alebo aj progres. To je vlastne to isté. :)”
 • Miroslav Léke
  Bezpečnostné dvere Sofia
  „PROGNESSA bola pre nás od začiatku správna voľba. Ich kvalita rastie, a aj v tejto neľahkej dobe vedia presne nájsť riešenia na oslovenie trhu tak, aby ponúkaný produkt spotrebiteľ kúpil. A to je to, o čo nám ide. Spolupráca s PROGNESSOU je proste odsúdená na úspech.”
 • Ján Trnovský
  Hýrošova špajza
  „Náš obchodík je na trhu necelý rok. Našim cieľom bolo do obchodu prilákať viac zákazníkov a zvýšiť aj hodnoty nákupov. PROGNESSA nám ukázala, ako na to. Počiatočnú nedôveru, že sme predsa len lokálne potraviny v malom meste a takáto veľká agentúra nebude vedieť uvažovať „lokálne“, sme zmazali hneď na prvom stretnutí, kde sme zistili, že sme sa stretli so skutočnými odborníkmi, ktorí nám vedia vytvoriť stratégiu naozaj na mieru.”
 • Karol Kováč
  Inštitút stresu
  „V minulosti sme vyskúšali niekoľko agentúr s podobným výsledkom. Chýbal „ťah na bránku“. Spoluprácu so spoločnosťou PROGNESSA sme započali začiatkom roku 2022. Od úvodu boli iní. Cítili sme, že im záleží na našom projekte. To sa prejavovalo pri kreatíve, tvorbe, ale aj realizácií. Veľká vďaka celému tímu.”
 • Marián Štúrik
  MRS-Transport
  „Transformácia môjho biznisu do digitálu mi priniesla veľa. Len vďaka digitálnemu marketingu som sa dostal ku klientom, ku ktorým by som sa inak nikdy nedostal. Respektíve ak aj áno, bolo by to za cenu veľmi náročného a nákladného hľadania. Podľa môjho názoru však netreba zanedbávať atraktívnosť produktu, jeho kvalitu, alebo dostupnosť pre zákazníka. V opačnom prípade sa vám totiž môže stať, že o svoje peniaze vložené do digitálu prídete.”

Stojíme za riešeniami,
ktoré za to stoja

BA (Hons) Daniel Csúr, MSc.
CEO
Dnes vedie marketingovú a konzultačnú spoločnosť PROGNESSA, najväčšiu mediálnu skupinu na juhu Slovenska Medialna.sk s vyše 1 500 000 videniami mesačne, Televíziu Rimava a investičnú skupinu ConceptFund, ktorá investuje do startupov a firiem.

Spoločne s tímom PROGNESSA pomohol už vyše 20 firmám v oblasti obchodných modelov, marketingu a nastavení jednotlivých procesov firmy.
MSc. Daiana Csúr
Strategy & process management
Daiana po práci na marketingovom oddelení Coca-Coly a štúdiách v strednej Ázii a Budapešti rozvíjala obchod pre slovenskú firmu na trhy Dánska, Holandska a Estónska.

Dnes sa venuje firemným stratégiám a dátovej analytike marketingových nástrojov. Má rada štruktúru a systém konceptov.

Pracuje s nami
šikovný tím

Za komplexnými riešeniami nestojíme sami. Na poradách a brainstormingoch spoločne sedávame vedľa ľudí, ktorí sú každodenne pripravení Vám pomáhať.
Ema Rudinská - Prognessa
Ema Rudinská
Business development manager
Inovatívnemu marketingu sa venuje už 5 rokov a svoje skúsenosti získavala v Pelikáne a TATRA banke. V danom momente je konzultantkou pre firmy ako HRomada, Maza, Orim Group a mnoho ďalších.
Dominik Prílepok - Prognessa
Bc. Dominik Prílepok
Sales manager
Kedysi riadil procesy a marketing v Kúpeľoch Číž. Momentálne vedie obchod mediálnej spoločnosti Medialna.sk. Zároveň je obchodným konzultantom PROGNESSA, ktorý pomáha našim partnerom v lepšej orientácii v strategických a marketingových riešeniach.
Vladis Juraš - Prognessa
Vladis Juraš
Art director
Zodpovedná za kvalitu výstupov PROGNESSA Digital. Davá expertízu pri najlepších riešeniach v oblasti vizuálnej komunikácie značiek. Stará sa o komplexné vizuálne systémy pre klientov ako sú Národná diaľničná spoločnosť alebo Orim Group.
Zuzana Varechová - Prognessa
Zuzka Varechová
Account manager, PPC špecialistka
Je viacročnou špecialistkou na Google Ads a komplexné Meta kampane. Stará sa o väčšinu klientov PROGNESSA, analyzuje zabehnuté kampane a vytvára odporúčania na základe dát.

Ako pomáhame?

Mohlo by Vás zaujímať

Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
hello world!
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky