Logo Prognessa
Kontaktuj nás
Stratégia a manažment
Tvorba obchodných modelov
Každý nový nápad si na začiatok vyžaduje komplexný plán. Ak teda máte viac nápadov ako času, zverte nám tvorbu a nastavovanie nových obchodných modelov.
Obchodný model je nástroj, ktorý vám pomáha znižovať riziko neúspechu nového biznisu. Jeho cieľom je jasné spoznanie charakteru podniku, ktorý chcete vytvoriť a predstaviť na trhu. Pre koho je zameraný a akým spôsobom sa bude predávať?
Pokiaľ nemáte vlastné zdroje, predložte obchodný model investorom.
Aké čísla má obsahovať dobrý obchodný model?
Nákladovosť
Celková investícia
Predpokladaný nárast imania
Zisk
Maržovosť
Je nesmierne dôležité venovať mu čo najviac času a rovnako tak získavaniu správnych dát pre lepšie rozhodovanie a nastavenie.

Ak sa už hneď v úvode vydáte zlým smerom, bohužiaľ, bude to mať negatívny vplyv na celé podnikanie bez ohľadu na to, koľko energie budete venovať aktivitám.
S obchodnými modelmi priamo súvisí
Aby ste obchodný model nastavili čo najlepšie, mali by ste vedieť vopred zhodnotiť, na akých procesoch bude podnikanie postavené, aký typ manažmentu zvolíte na svojich zamestnancov, čo vášmu podnikanie hrozí a čo naopak ho dokáže podporiť.
Poďme riešiť neriešiteľné!
Dôkladná hĺbková analýza podniku dokáže prísť na to, v ktorej oblasti sa možete vy a vaša firma zdokonaliť, vďaka čomu máte priležitosť zaostávajúce segmenty vytiahnuť na akceptovateľnú úroveň.

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

Odoslaním formulára súhlasíš so 
spracovaním osobných údajov.
hello world!
ADMA - Master of Digital Marketing I.ADMA - Master of Digital Marketing II.
Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A | 979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spoj sa s nami:
©2019 - 2022 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.10
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky