Kontaktuj nás

Prečo začať s reklamou práve teraz a nečakať na jeseň?

Vladis Juraš
27. 7. 2021
2
min.

Marketing by mal byť vo firme rovnako dôležitý ako napríklad výroba. Nemôžete si to deliť na rôzne obdobia - napríklad, cez leto na marketing zanevriete a potom sa na jeseň snažíte pracovať hlavne na ňom. 

Obdobie leta je typické pre dovolenky, stretnutia s priateľmi, oddych a práve to môže byť pre vás výhodou. Ak budete mať dobre nastavený marketing, ľudia si vás všimnú a budú rozprávať o vás svojim známym a tým sa dostanete do povedomia viacerých ľudí. 

Začnite teraz a buďte o krok vpred pred vašou konkurenciou, pretože dostať sa do povedomia znamená budovanie značky a mena. Je to však beh na dlhé trate. Každý potenciálny klient nakúpi u vašej konkurencie, pretože o vás nevie. 

☀️ Leto je ideálny čas na to, aby ste rozmýšľali nad novými nápadmi či projektami. Ak by ste niečo vymysleli, určite s tým nečakajte na koniec letnej sezóny, ale premýšľajte nad tým, ako by ste mohli čo najskôr váš nápad spropagovať už počas letnej sezóny.  

☀️ Leto je v podstate príprava na novú biznis sezónu, ktorá je najsilnejšia počas jesene. Počas tohto obdobia je najväčší dopyt po službách či výrobkoch, ktoré dané firmy ponúkajú. Počas leta sa teda dostante do povedomia čo najviac ľudí, aby ste čo najskôr začali predávať vaše produkty či služby.  

☀️ Každý jeden deň, čo nerobíte reklamu je pre vás strata, pretože konkurencia zarába práve na vašich klientoch. Ak vypustíte v lete marketing, stratíte mnoho klientov, ktorých si “ukradne” vaša konkurencia, ktorá sa dala v lete záležať na reklame. Počas jesene si potom budete ťažko získavať nových klientov, pretože o vás dva mesiace takmer ani nepočuli.

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky