Kontaktuj nás

Case study: Slovenka roka 2022 - Nadežda Demeterová 

Evka Nagyová
13. 1. 2023
3
min.

Máme vo zvyku spolupracovať so spoločnosťami s rôznymi zameraniami, avšak kampaň pre váženú osobnosť bola pre nás novinkou. Ku kampani sme pristúpili s pokorou a jej záver priniesol grandiózne rozuzlenie.

PROGNESSA pôsobí v meste Rimavská Sobota. V malom nenápadnom meste, v ktorom však nájdeme veľa pracovitých a srdečných ľudí. K nim patrí aj Nadežda Demeterová - skúsená manažérska, milujúca matka, a hlavne vytrvalá konateľka, ktorá pôsobí vo firme RISO, s. r. o. už 30 rokov. Jej neúnavnosť a nevyčerpateľná charizma jej okrem dobrého mena spoločnosti priniesli aj čestnú nomináciu v ankete Slovenka roka 2022 v kategórií Biznis a manažment. 

Pokiaľ robíte niečo dobre, je škoda, ak o tom nevedia ľudia. Toto bol prípad aj nominovanej pani Naďky, ktorá chcela pretaviť nomináciu na úspech, a bez sily marketingu by sa hlasy ľudí zbierali o niečo ťažšie, obzvlášť, keď sa jedná o celoslovenskú anketu. Aby bola práca horúcej kandidátky na titul videná v celej republike, na začiatok sme zapli facebookovú kampaň. Najväčšou zbraňou kampane bola prirodzenosť. Pani Naďku nám stačilo ukázať v jej prirodzenom pracovnom a rodinnom prostredí, čím sme presvedčili ľudí, že aj na Slovensku sú manažérky a manažéri, ktorí sú poctiví, empatickí, so zmyslom pre poriadok a disciplínu. 

Silným formátom bolo aj video. To sa aj napriek užšiemu budgetu dostalo k viac ako 10 000 divákom. Čo však fanúšikov a hlasujúcich zrejme tešilo najviac, bola súťaž, kde sa hralo o sladké darčekové balíčky džemov Riso a dokonca aj o dovolenkový pobyt v Ománe. V závere kampane sme pripojili tvorbu propagačných letáčikov, ktoré sa rozdistribuovali na tie najpotencionálnejšie miesta. 

Galavečer Slovenky roka 2022 sa konal 23. júna. Jej manžel, rodina, kolegovia, a všetci, ktorých sympatie si pani Naďka získala, napätím ani nedýchali. Bol to veľký moment nie len pre ňu, ale pre celú Rimavskú Sobotu. Celoživotná práca pani Demeterovej sa premenila na vytúžené ocenenie, a verte, že o spontánne emócie nebola núdza. Zlatou bodkou celej kampane okrem ocenenia bolo aj ďakovné video, kde sa nová Slovenka roka prihovorila k svojim podporovateľom. 

Hovorí sa, že zlé veci sa šíria rýchlejšie ako tie dobré. Sme nesmierne radi, že v tomto prípade bol opak pravdou, a že práca pani Demeterovej neostala skrytá v ich 120-ročnej firme, ale dokázala sa dostať na verejnosť a dočkala sa zaslúženej pocty. 

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky