Kontaktuj nás

Vzdelávanie s PROGNESSA Academy v roku 2022

Kika Kruissová
18. 1. 2023
3
min.

V roku 2022 sme úspešne pokračovali v našom projekte PROGNESSA Academy, vďaka ktorej sa nám podarilo zvýšiť povedomie o marketingu a digitalizácii v rôznych verejných i súkromných sektoroch podnikania.

Náš bezplatný vzdelávací projekt PROGNESSA Academy sa v posledných dvoch rokoch tešil veľkému úspechu. Našim školeniam si prešlo takmer 200 ľudí z rôznych oblastí. S mnohými z nich sme sa tento rok na školeniach stretli opäť, čo nás veľmi teší. V našej “škole” vás nikto neskúša, neznámkuje, ba dokonca ani nenudí. Školenia prebiehajú vo veľmi uvoľnenom duchu, kde vám školiteľ na príkladoch z praxe ukáže, ako aplikovať nové vedomosti.

Minulé roky nám ukázali, že digitalizácia je nevyhnutným trendom. Pokiaľ ju chytíte za správny koniec, môže to byť veľmi zaujímavý a zábavný nástroj, ktorý zefektívni vašu prácu. Vďaka jednoduchým tipom a trikom sa stanete viditeľný v online priestore, a to vám priláka klientov z rôznych kútov Slovenska, či sveta.

PROGNESSA Academy je vašim slovníkom v digitálnom svete, čo znamená, že vás už žiadna online novinka nezaskočí. Budete schopní sami prichádzať s novými nápadmi a riešeniami pre zviditeľnenie vašej práce a veríme, že vás to bude aj baviť. Skvelým príkladom je organizácia VSP Stredný Gemer, s ktorou sme v priebehu tohto roka absolvovali 6 školení, a to:

  • Úvod do sociálnych médií 
  • Facebook a Instagram pre pokročilých
  • Ako vytvoriť atraktívny web 
  • Vizuálna identita v kocke
  • Komunikácia, psychológia predaja a vyjednávanie 
  • Projektový manažment a prezentácia finálnych projektov

Náš “líder” Daniel prichádza pravidelne s novými témami, ktoré aj s našimi konzultantmi veľmi ochotne a s radosťou objasnili počas minulého roka hlavne “MAS-kám” a múzeám. Keďže budujeme lepšie fungujúci digitálny svet, napredovať musíme aj my. Preto sme pre vás pripravili niekoľko noviniek. PROGNESSA Academy bude riešiť tieto kategórie: výrobné firmy, obchodné firmy, školy, MAS a VÚC, múzeá a verejný sektor.

Formy prednášok sú dve. Môžete si vybrať online vzdelávanie na našom webe, kde si viete vybrať a pozrieť video k odboru, ktorý vás zaujíma. Pokiaľ uprednostňujete osobné stretnutia, je možné dohodnúť si vzdelávanie priamo vo firme pre vašich zamestnancov. Táto forma je veľmi efektívna aj z toho dôvodu, že sa môžete lektora pýtať na to, čo vás zaujíma. Túto možnosť ponúkame aj v online priestore, kde sa môže naraz pripojiť väčší počet ľudí z rôznych miest. Nášmu lektorovi asistujú dvaja skúsení konzultanti a spolu tvoria digitálny a marketingový “dream team”.

Naša škola marketingu vám aj v roku 2023 prinesie veľa odpovedí, ešte viac noviniek a informácií, ale hlavne nové podnety a inšpirácie pre váš rozvoj.

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky