Kontaktuj nás
Vzdelávanie s PROGNESSA Academy
Vladis Juraš
13. 5. 2022
3
min.

Vyzerá to tak, že prechodu do digitálu sa skôr či neskôr nikto nevyhne. Aby to najhladšie zvládli aj tí, ktorým nie sú online nástroje až tak blízke, rozhodli sme sa v roku 2020 spustiť bezplatný vzdelávací projekt PROGNESSA Academy.

Keď aj podnikatelia musia zasadnúť naspäť do lavíc

Doba sa neustále vyvíja a svetové trendy a technológie idú stále dopredu. Preto, aj keď opustíme školské lavice, je pravdou, že sa vlastne učíme celý život.

Od vzniku našej spoločnosti šírime osvetu o tom, že digitalizácia je v tejto dobe kľúčovým elementom každej firmy a je viac než potrebné nad ňou uvažovať. Tento projekt sme vytvorili z toho dôvodu, aby sa aj menší či začínajúci podnikatelia zblížili s nepoznaným virtuálnym svetom, a aby sme im ozrejmili praktiky, vďaka ktorým sa v ňom budú dobre orientovať. Dôležitosť digitalizácie sa zvýšila najmä po tom, čo väčšina prevádzok a inštitúcií bolo nútených zatvoriť svoje brány, a ich návštevníci sa presunuli na online platformy.

Nebolo nám ľahostajné, aby sme nechali digitálne neskúsených živnostníkov a riaditeľov hľadať vlastné cesty k presunu podnikania do digitálu. Práve preto je tu PROGNESSA Academy, ktorá ochotne podá pomocnú ruku každému, kto vníma, že prezentácia v online priestore je nevyhnutnou záležitosťou.

Zamerali sme sa aj na školy a múzeá

Súčasná doba vôbec neuľahčuje svoje fungovanie ani rôznym verejným inštitúciam. Osobná interakcia človeka s človekom, od ktorej veľakrát závisel úspech danej inštitúcie, sa vytratil, a kvôli tomu je potrebné uvažovať nad alternatívami.

V našej firme sme naučení obrátiť každý problém či krízu na príležitosť, a presne tento mindset chceme ozrejmiť aj spomínaným školám a múzeám. Tým, že mladá generácia je už zvyknutá tráviť čas na sociálnych sieťach, je robenie online náborov dosť vhodným riešením, ako zabojovať o budúcich študentov. Avšak, spôsobov, ako môže škola zaujať v digitálnom priestore, je oveľa viac, a presne o nich si hovoríme na jednotlivých školeniach. Rovnako aj múzeá, ktoré ostali prázdne, môžu zapôsobiť v digitálnom priestore napríklad s rozsiahlou virtuálnou prehliadkou.

Každý člen nášho tímu ochotne priložil ruku k dielu

Ak ste už niekedy postrehli na sociálnych sieťach informácie o našich školeniach, určite vám neuniklo, že každé jedno školenie je bezplatné. Projekt funguje bez nároku na akýkoľvek honorár. Taktiež tento vzdelávací projekt nie je len prácou človeka, ktorý každé školenie lektoruje - Daniela Csúra, či konzultantov, ktorých môžete taktiež vidieť pripojených na hromadnom Google Meete.

Každý člen nášho tímu má svoju zásluhu na tom, že PROGNESSA Academy skutočne funguje. Tento projekt si vyžaduje starostlivosť aj čo sa týka prípravy grafických materiálov, prípravy rôznych dokumentov, tvorbu a odosielanie newsletterov, vďaka ktorým sa informujete o nových školeniach, a pod. Bez dobre zohratého tímu a skvelej organizácie by to proste nešlo.

S projektom pokračujeme aj budúci rok

Každé jedno školenie nám dokazuje, že vzdelávanie o digitalizácií je stále potrebné a často aj vyhľadávané. V roku 2022 sa určite budeme detailnejšie zaoberať aj inými sektormi podnikania, ktorým sme sa doteraz až tak moc nevenovali. Ak to situácia dovolí, radi navštívime aj niektoré mestá na Slovensku, ako tomu bolo aj na úplnom začiatku tohto projektu. Už by sme len jedným dychom dodali, ako nás veľmi teší, že stále viac a viac živnostníkov a podnikateľov vníma potrebu digitalizácie podnikania a sú ochotní prispôsobiť sa modernej dobe.

Predtým, než odídete,

nám zanechajte stručnú otázku a zistite, čo vieme pre vás spraviť, aké výsledky by spolupráca vedela priniesť a koľko by vás stál posun vpred.

Odoslaním formulára súhlasíš so 
spracovaním osobných údajov.
hello world!
©2019 - 2022 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 5.11
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky