Kontaktuj nás

Case study: Digitálna transformácia lunomedic - Oživenie značky PEPTYS

Kika Kruissová
12. 1. 2024
2
min.

"Chceli by sme sa PROGNESSe úprimne poďakovať za neoceniteľnú pomoc a podporu pri rozvoji našej spoločnosti v oblasti predaja. Vaša angažovanosť a príspevok neznamenajú pre nás len obchodné spojenie, ale skutočné partnerstvo, ktoré nám umožnilo dosiahnuť nové úrovne rastu a úspechu."

Monika Babeľová
lunomedic, s.r.o.

Zadanie

Firma lunomedic sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov. Obrátili sa na nás s výzvou podporiť predaj ich najnovšieho produktu - PEPTYS. Bol to nový produkt, ktorý si mal získať svoje miesto na trhu. Našou výzvou bolo začínať od nuly, pretože produkt PEPTYS ešte nemal žiadnu marketingovú minulosť ani stratégiu.

Riešenie

Naše prvé kroky zahŕňali detailnú stratégiu zameranú na digitálny marketing. Úlohou bolo nielen vytvoriť a spravovať ich sociálne siete a získať nových fanúšikov. Implementovali sme komplexný prístup vrátane sociálnych médií a Google Ads, aby sme zvýšili online prítomnosť PEPTYSu. Na sociálnych sieťach sme úzko spolupracovali s influencermi ako Attila Végh a Zora Czoborová, čím sme zvýšili dosah a angažovanosť našich príspevkov.

Výsledky

Naše marketingové aktivity priniesli výrazné výsledky. Počas prvých mesiacov spolupráce sme zaznamenali vysoký nárast fanúšikov na sociálnych sieťach, čo bol jasný ukazovateľ úspechu našich digitálnych kampaní. Od spustenia našich kampaní stúpla návštevnosť webu o krásnych 1000%. Zákazníci a obchodní partneri PEPTYS oceňovali nielen kvalitné vizuály, ale aj tlačoviny, ktoré mali prípadní záujemcovia k dispozícii vo forme letáku. Spokojnosť klienta s našimi službami viedla k rozšíreniu spolupráce na celú spoločnosť lunomedic. Okrem správy sociálnych sietí a Google Ads pre produkt PEPTYS rozširujeme spoluprácu s klientom na sociálne siete pre celú spoločnosť a vďaka ich spokojnosti a správnej chémie medzi nami, marketingovou agentúrou a klientom, vidíme priestor a ďalšie rozširovanie našej spolupráce, čo nás veľmi teší. 

Záver

Tento projekt dokázal, že s pravou stratégiou a kreativitou môže marketingová agentúra nielen zlepšiť povedomie o značke, ale aj vytvoriť hmatateľné výsledky v podobe zvýšeného predaja a zákazníckej bázy. Naša práca pre PEPTYS bola nielen o implementácii účinných marketingových taktík, ale aj o budovaní dlhodobých vzťahov a poskytovaní hodnoty pre nášho klienta a jeho zákazníkov.

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky