Kontaktuj nás

Case study: SOŠOS Rimavská Sobota

Vladis Juraš
27. 4. 2022
4
min.

Stredná odborná škola obchodu a služieb v Rimavskej Sobote je naším úplne prvým a zároveň najdlhšie spolupracujúcim klientom. Predstavíme vám, ako prezývanú “Modrú školu” prezentujeme v online svete už druhý rok. 

Predtým než začneme, tak by sme radi vyzdvihli prístup klienta. Necháva nás si robiť svoju prácu, a do finálnych výstupov zasahuje len zriedka, čo sa do veľkej miery ukazuje aj na výsledkoch. O nich si povieme neskôr.

Ako sme spomenuli, facebookové kampane spúšťame už druhý rok. Priestory školy, jej strediská odborného výcviku a samotných študentov sme nafotili, aby sme odprezentovali aj príjemnú a priateľskú atmosféru školy.

Okrem foto materiálu sme zo školy odišli aj s množstvom videí, ktoré sme nastrihali do krátkych promo spotov.

Kreativite sa medze nekládli ani pri copywritingu a interaktívnych príspevkoch, pri ktorých sme nechali našu cieľovku uvažovať nad správnou odpoveďou.

O tom, že na “modrej škole” nie je nuda, svedčia jej aktivity, ktoré sme prezentovali cez komplexné kampane.

Medzinárodný festival FourFest každoročne spája študentov krajín V4, ktorí medzi sebou súťažia v rôznych odboroch. V rámci festivalu sa takisto konajú kultúrno-hudobné podujatia. Živú a bujarú emóciu celej akcie sme zladili do jednotnej, výraznej vizuality, ktorá zdobila ulice mesta Rimavská Sobota, či feedy užívateľov Facebooku.

S projektom 7 dní európskej kuchyne sme sa snažili prilákať čo najviac hladošov do školských prevádzok - Reštaurácie Čierny Orol a Reštaurácie Mladosť. Okrem tlačovej grafiky a reklamy na sociálnych sieťach sme priaznivé dosahy a návštevnosť podniku navýšili aj pomocou súťaže.

Vďaka spokojnosti klienta počas spolupráce a dobrým dlhodobým výsledkom nám bola zverená aj tvorba jednoduchej náborovej webstránky. Sprehľadnili sme zoznam odborov, čím sme taktiež návštevníkom webu zjednodušili hľadanie informácií.

Na záver sme sa opýtali riaditeľa školy Jaroslava Bagačku, ako vníma celú spoluprácu:

"Predtým sme spolupracovali s rôznymi firmami, ale bolo to také nekoncepčné. Spolupráca s PROGNESSOU má viac rozmerov, je to firma, ktorá vie viacero oblastí pokryť kompletne a koncepčne. Spolupráca pretrváva už pomaly tretí rok vďaka vzájomnej dôvere, vnímam priebežné zvyšovanie kvality, vieme si nastaviť dlhodobé ciele a ukazovatele kampaní sú jasne merateľné. Sme si vedomí, že aj iné firmy a školy sa tiež propagujú online, preto chceme byť viac v popredí a posilniť to."

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky