Kontaktuj nás

Príbehy lídrov, ktorí sa nezľakli digitalizácie

Vladis Juraš
19. 5. 2022
5
min.

Naši klienti nám prezradili, čo im prinieslo využitie marketingových služieb od PROGNESSY.

OĽGA BODOROVÁ, Gemersko-malohontské múzeum | riaditeľka

„Spolupráca s PROGNESSOU priniesla novú vizuálne atraktívnejšiu a štruktúrovanejšiu internetovú stránku. Nová, moderne poňatá internetová stránka má slovenskú a maďarskú jazykovú mutáciu. V spolupráci vznikli reklamné videá propagujúce výstavy múzea ako Pôvab kraslíc a János Fábry (1830 – 1907). Vo vzájomnej spolupráci vznikli tiež reklamy propagujúce aktivity múzea na sociálnych sieťach. Pozitívne hodnotíme dodržiavanie termínov, profesionálny spôsob komunikácie a najmä individuálny a ústretový prístup.”

JAROSLAV BAGAČKA, SOŠOS Rimavská Sobota | riaditeľ 

„Predtým sme spolupracovali s rôznymi firmami, ale bolo to také nekoncepčné. Spolupráca s PROGNESSOU má viac rozmerov, je to firma, ktorá vie viacero oblastí pokryť kompletne a koncepčne. Spolupráca pretrváva už pomaly tretí rok vďaka vzájomnej dôvere. Vnímam priebežné zvyšovanie kvality, vieme si nastaviť dlhodobé ciele a ukazovatele kampaní sú jasne merateľné. Sme si vedomí, že aj iné firmy a školy sa tiež propagujú online, preto chceme byť viac v popredí a posilniť to.” 

MARCEL JÁNOŠÍK, Národná diaľničná spoločnosť | šéf marketingu a komunikácie 

„Vďaka PROGNESSE sme využili nové platformy digitálneho marketingu ako Google Display Network, sponzorovaná kampaň na Youtube kanáli a spolupráca s influencerom. Informačný odpalovák, ktorý sme získali vďaka PROGNESSE bol citeľný. V spolupráci sme pokračovali aj pri kľúčovom projekte pre NDS, a to reštart výstavby tunela Višňové. Či sa nám a nášmu partnerovi, spoločnosti Skanska SK, podarila stavba prezentačnej webstránky, si môžete pozrieť na www.visnovebude.sk. Najväčšou pridanou hodnotou PROGNESSY bol okamžitý servis a support 24 hodín denne. Veľmi si to ceníme, pretože spolupráca sa potom posúva do úplne inej galaxie.” 

MICHAL DEMETER, Riso-R | obchodný riaditeľ 

„S PROGNESSOU spolupracujeme už skoro 2 roky. Tím šikovných mladých ľudí sa nám stará o digitálnu identitu firmy. Spravujú nám sociálne siete a vyrobili nám aj novú modernú web stránku. Keďže je takmer nemožné mať v malej firme odborníka na všetko v oblasti digitálneho marketingu, spoľahli sme sa na PROGNESSU a neoľutovali sme. O našu prezentáciu v online priestore sa starajú s patričnou odbornosťou, majú originálne kreatívne nápady, a vďaka nim sa nám podarilo priblížiť k zákazníkom v online svete.” 

MIROSLAVA VARGOVÁ, MAS Gemer-Malohont | manažérka 

„S firmou PROGNESSA máme výborné skúseností z rôznych oblastí marketingu. Pozitívnu spätnú väzbu máme napríklad na krátke propagačné videá, ktoré robili pre desiatky regionálnych výrobcov. V súčasnosti využívame tieto videá na ich propagáciu na sociálnych sieťach, ktorú nám tiež zabezpečuje PROGNESSA. Vzhľadom na to, že v posledných rokoch je podpora regionálnych produktov dobrovoľníckou aktivitou našej organizácie, oceňujeme najmä komplexnosť služieb, ktoré firma pre nás poskytuje. Obrovským prínosom je pre nás aj mladý kolektív firmy, ktorý sa v tejto oblasti vyzná, sleduje aktuálne trendy a vždy prichádza s novými nápadmi, na ktoré nemáme popri našej práci čas ani kapacitu.”

JARMILA HLIVJAKOVÁ, Renojava | CEO 

„Sme odborníci na farby - to je naše ihrisko, na ktorom sme za 30 rokov dosiahli množstvo úspechov. Online priestor nie je to isté ihrisko - je úplne iný šport! PROGNESSU sme oslovili, aby nám pomohla zabodovať a získať nových fanúšikov aj vo virtuálnom svete. Sme ešte len na začiatku, ale vďaka profesionalite a skúsenostiam ľudí, ktorí v podstate „vyrástli“ v online priestore, naše predaje už teraz zaznamenávajú progness... alebo aj progres. To je vlastne to isté. :)”  

TIMEA GRUSZECKÁ, Amazon Reality Studio | realitná expertka

„Vaše reklamy vystihujú moju osobnosť, a tak aj identitu mojej firmy. Veľa známych mi hovorí: „Timea, tie reklamy sú celá vy.” Sú vtipné, dobre cielené, a vyvolávajú pozitívnu emóciu k tomu, aby si publikum zachovalo v pamäti moju značku. Predovšetkým, PROGNESSA ma dala na cestu prezentácie ako skúseného realitného experta. Naša spolupráca sa aj po roku stále rozvíja, stále nachádzate kreatívne možnosti pre to, aby som bola značkou na trhu, o ktorej sa vie. Ďakujem vám.”

JOZEF TOKÁR, HRomada | senior konzultant a kouč 

„So spoločnosťou PROGNESSA spolupracujeme len pár mesiacov, ale už je vidieť prvé dobré výsledky. Čo ale najviac hodnotím kladne, je ich prístup. Je jedno, s kým zo spoločnosti komunikujete, sú vždy ochotní, nápomocní a trpezliví. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a na nové kreatívne nápady.” 

SERAFIN | spoločnosť 

„Doba nás núti neustále viac sa presúvať do online priestoru. Preto sme sa aj my rozhodli viac na seba v tomto priestore upozorniť a zviditeľniť sa. Nakoľko na fyzickom trhu pôsobíme už vyše 10 rokov, s osobným predajom a oslovovaním zákazníkov máme bohaté skúsenosti. Nebolo tomu tak ale v online marketingu. A práve tu nám pomohla výrazne firma PROGNESSA s jej šikovným a ústretovým tímom. Vďaka tejto spolupráci môžeme prinášať “ZDRAVIE” vo forme informácií a produktov k ešte väčšiemu počtu obyvateľov.”

SIMON JANESCHITZ, Mobilná šťava | zakladateľ 

„Spolupráca nám priniesla zviditeľnenie značky Mobilná šťava cez sociálne médiá a web, oslovila nových zákazníkov mimo nášho regiónu, a celkovo nám pomohla naštartovať ponuku našich služieb. S PROGNESSOU máme za sebou úspešný prvý rok podnikania v novej oblasti.”

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky