Kontaktuj nás

Príbehy lídrov, ktorí sa rozhodli vzoprieť sa kríze 

Vladis Juraš
16. 1. 2023
6
min.

Martina Zábojníková | CEO, Maza

„Vďaka PROGNESSE som sa naučila veľa o biznise, digitálnom marketingu, a o celkovom spravovaní firmy. Stretla som sa so skúsenými, nápomocnými, a vzdelanými ľuďmi, preto si ich rady vždy vážim. PROGNESSA mi pomohla vytvoriť branding pre firmu, ktorá pôsobí na veľmi súťaživom americkom trhu. Prečo ísť niekde inde, keď je všetko pod jednou “marketingovou strechou”? Som vďačná za celý tím, ktorý sa podieľa na zrealizovaní šialených nápadov šialených ľudí ako som ja. 🙂 Určite odporúčam všetkým na Slovensku, aj v zahraničí.”

Ivica Krištofová | riaditeľka, Horehronské múzeum

„Predtým sme spolupracovali s rôznymi firmami, ale bolo to také nekoncepčné. Spolupráca s PROGNESSOU má viac rozmerov, je to firma, ktorá vie viacero oblastí pokryť kompletne a koncepčne. Spolupráca pretrváva už pomaly tretí rok vďaka vzájomnej dôvere. Vnímam priebežné zvyšovanie kvality, vieme si nastaviť dlhodobé ciele a ukazovatele kampaní sú jasne merateľné. Sme si vedomí, že aj iné firmy a školy sa tiež propagujú online, preto chceme byť viac v popredí a posilniť to.” 

Šimon Greššák | konateľ, Sigress

„Tím mladých, šikovných a zanietených ľudí pracujúcich na tom, aby boli výsledky viditeľné čo najskôr. K tomu vysoko profesionálny prístup a 24-hodinový support robí z PROGNESSY dodávateľa, ktorého chcete využívať na celú radu marketingových služieb. Prinášame na trh produkt, ktorý je krásny, nadčasový, aj napriek svojej charakteristike retro-bicykle.sk prináša veľa nového na trhu. Preto si vyžaduje služby, ktoré nám práve PROGNESSA určite vie poskytnúť. Ďakujeme.”

Marián Farkaš | konateľ, Aquacool

„Dlho som váhal, na koho sa obrátiť, aby som sa mohol zviditeľniť aj prostredníctvom online sveta, až pokým som narazil na PROGNESSU. Plynutím prvého roka našej spolupráce sa moje myšlienky pretavili na realitu, a utvrdil som sa v tom, že moje rozhodnutie bolo správne. Spolupráca s PROGNESSOU je vynikajúca, kreatívna. Mladý kolektív je ochotný, vychádza v ústrety, stále hľadá nové spôsoby riešenia. Otvorili mi nové možnosti v podnikaní a získavaní nových klientov, za čo som im nesmierne vďačný. Verím v to, že naša spolupráca bude pretrvávať ďalšie dlhé roky.” 

Miroslav Léke | konateľ, Bezpečnostné dvere Sofia

„PROGNESSA bola pre nás od začiatku správna voľba. Ich kvalita rastie, a aj v tejto neľahkej dobe vedia presne nájsť riešenia na oslovenie trhu tak, aby ponúkaný produkt spotrebiteľ kúpil. A to je to, o čo nám ide. Spolupráca s PROGNESSOU je proste odsúdená na úspech.”

Karol Kováč | CEO, Inštitút stresu

„V minulosti sme vyskúšali niekoľko agentúr s podobným výsledkom. Chýbal „ťah na bránku“. Spoluprácu so spoločnosťou PROGNESSA sme započali začiatkom roku 2022. Od úvodu boli iní. Cítili sme, že im záleží na našom projekte. To sa prejavovalo pri kreatíve, tvorbe, ale aj realizácií. Veľká vďaka celému tímu.” 

Jana Chudíková | manažérka, KOCR Žilinský turistický kraj

„Šikovnosť lokálnych výrobcov je súčasťou bohatstva regiónov Žilinského kraja. Aj preto sme hľadali dodávateľa, pre spracovanie krátkych propagačných videí remeselníkov, ktorý má v tejto oblasti skúsenosti. V súťaži bola spoločnosť PROGNESSA úspešná, a hoci sme dovtedy nespolupracovali, musím povedať, že výsledok našej spolupráce začína prinášať ovocie. Naše videá sú úspešné, ľudia na ne reagujú len pozitívne a jednoznačne zaujali. Samozrejme oceňujem aj vzájomnú spoluprácu a profesionalitu pri procese výroby od natáčania po finálny produkt, ako aj spokojnosť samotných výrobcov počas natáčania. Sme veľmi radi, že sme touto formou dokázali dostať našich šikovných výrobcov do povedomia širšej verejnosti, a preto sa budeme snažiť na túto spoluprácu nadviazať našimi aktivitami aj v budúcnosti.”

Matúš Kollár | konateľ, CNM

„S PROGNESSOU sme doteraz riešili novú webstránku. Veľmi sa nám páčilo, že boli trpezliví aj pri viacerých úpravách, ktoré v priebehu tvorby nastali. Boli ústretoví a vyriešili ich k našej spokojnosti. Ich profesionálny prístup dopĺňa fakt, že dodržali termín a celý proces tvorby nového webu bol z ich strany veľmi promptný. Tešíme sa na spoluprácu v ďalších oblastiach marketingu, ktorý ponúkajú.” 

Diana Lajzová | zástupkyňa riaditeľky, NMG Lučenec 

„Spolupráca s PROGNESSOU je vďaka ústretovému a individuálnemu prístupu, s profesionálnou komunikáciou pre nás príjemná a efektívna. Prechod na “novú” webstránku nášho múzea a galérie bol plynulý a aj našim zamestnancom sa lepšie pracuje v jej novom rozhraní. Veríme, že aj pre návštevníkov je nová webová stránka prehľadná. Veľkou výhodou novej webowej stránky je pre nás možnosť mať na jednom mieste všetky dôležité informácie ako je priestor pre prezentáciu našich aktivít, ktoré nie sú pre verejnosť až tak viditeľné.”

Sylvester Pečimon | zakladateľ, SylvoRehab 

„Sme ambulancia fyzioterapie a firmu PROGNESSA sme vyhľadali najmä pre potrebu zviditeľnenia sa v online svete. Cieľom bolo najmä osloviť nových zákazníkov. Spolupráca s PROGNESSOU priniesla viditeľné výsledky už v prvých mesiacoch aktívnych Google Ads kampaní. Naša klientela výrazne narástla a posunula našu firmu o úroveň vyššie. Oceňujem najmä profesionálnu komunikáciu, cenné rady už pred začiatkom spolupráce, či pravidelné reporty o tom, ako kampane fungujú.” 

Ľubica Levčík Poláková | gynekologička, Femina Gyn 

„Spoluprácu na webstránke a videu hodnotíme veľmi dobre. Práca bola veľmi profesionálna, promptná, a prístup ústretový. Určite sa tešíme na ďalšiu spoluprácu pri využívaní služieb PROGNESSY.”

Marcel Géče | advokát 

„Mnohí klienti advokátskej kancelárie vyhľadávajú rýchle a efektívne právne riešenia online bez nutnosti tráviť čas na osobných stretnutiach. Aj advokácia tak pomaly preniká do digitálneho priestoru, v ktorom sa musíte odlíšiť nielen kvalitou služieb, ale tiež vizuálnou prezentáciou. Spolupráca s PROGNESSOU prebehla bez problémov a splnila všetky očakávania. Moje predstavy graficky zhmotnili do posledného detailu. Oceňujem tiež komunikáciu v priebehu spolupráce.” 

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky