Kontaktuj nás

Case study: Bezpečnostné dvere Sofia

Vladis Juraš
26. 2. 2021
4
min.

Bezpečnostné dvere Sofia pôsobia na trhu vyše 15 rokov. Ich dverové kolekcie nájdete v predajniach s nábytkom takmer po celom Slovensku - prevažne však v západnej a severo-západnej časti republiky.

Klient potreboval zvýšiť povedomie značky v mestách, kde sú jeho produkty na dosah a následne zvýšiť aj ich predaj. Na úvod si teda z našej ponuky služieb vybral tú najpopulárnejšiu - Sociálne médiá na kľúč.

V momente, kedy nám klient poskytol kľúče od svojho Facebooku a Instagramu zrejme nikto netušil, aké perfektné výsledky prinesie naša spolupráca. O tom si však povieme neskôr.

Dvere Sofia disponujú mnohými benefitmi, s ktorými sme na úvod chceli zoznámiť cieľovku. Výborné schopnosti tlmenia hluku spôsobia to, že vás nevyruší hlučná chodbová debata vašich susied. V zime vás zase potešia izolačné schopnosti, ktoré neprepustia teplo vášho vyhriatého obydlia.

Po prvom zoznámení publika so značkou sme otvorili dvere aj novým, kreatívnejším, a miestami až surreálnym konceptom. Rýchlosť montážnej služby sme prepojili s rýchlosťou servismanov z pretekárskych športov. Rovnaký benefit sme predviedli aj v ladnom, estetickom prevedení.

Pozitívne reakcie prinieslo taktiež nekonečné video s myšlienkou, že dvere Sofia si môžete užívať donekonečna. Niektorí diváci z tohto postu jednoducho nevedeli odtrhnúť oči.

Znalosť značky a jej produktov sme po pár týždňoch nenápadne zisťovali formou rôznych hlavolamových príspevkov. O tom, že sme naše publikum celkom potrápili svedčia aj komentáre. Na otázku, či v nasledovnom obrázku dokážete nájsť dve rovnaké dvere sme dostali aj takúto odpoveď.

Nie len zrak, ale aj prsty užívateľov Facebooku a Instagramu sme precvičili pri esteticky ladených karuseloch.

Záujem u klienta následne vzbudila aj Google reklama. Tá vykúkala z bannerov umiestnených na webových portáloch, ktoré navštevuje naša cieľovka.

Reklama týmto krokom nabrala na sile a všetko vyzeralo, že funguje tak ako má. Práve preto náš office pár týždňov na to zarazil telefonát od klienta, ktorý nás vyzval k okamžitému stopnutiu kampaní.

Urobili sme niekde chybu? Urazila niekoho naša reklama? Nakoniec sa preukázalo, že dopyt vystrelil do výšin a tým pádom Sofia nezvládala nápor nových zákazníkov.

Po ukľudnení situácie sme kampane znova zapli. Avšak, po trojmesačnom priebehu sme ako aj v prvom prípade, tak aj v druhom boli nútení kampane vypnúť kvôli vysokému záujmu zákazníkov.

Ako na našu spoluprácu reaguje majiteľ firmy Miroslav Léke?

„Boli sme viackrát nútení vypínať online kampane, aby nám množstvo prijatých dopytov a objednávok neprerástlo nad naše sily. Transformovať biznis do digitálu bolo správne rozhodnutie a každý, kto v dnešnej dobe tento fakt ignoruje, robí chybu.“

Na záver ďakujeme, že Vás príbeh našej spolupráce zaujal a pri odchode z tohto článku nezabudnite zamknúť. 🔑

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky