Kontaktuj nás

Služby, ktoré pomohli už viac ako 150 firmám

Vladis Juraš
10. 5. 2022
3
min.

V dnešnej dobe je oveľa jednoduchšie nasmerovať zákazníkov k vašej značke ako kedykoľvek predtým. Dobre zvolená kombinácia služieb digitálneho marketingu vie posilniť každý druh podnikania.

Sociálne médiá na kľúč

Pokiaľ si plne uvedomujete, že nemáte dostatok času a skúseností na to, aby ste k sebe dlhodobo priťahovali nových zákazníkov, zverte nám vaše kľúče od sociálnych sietí a predstavu o tom, ako si želáte byť prezentovaní. O všetko ostatné sa postaráme od návrhu po realizáciu.

Webstránky

Webstránka je vašou najväčšou verejnou vizitkou, preto je viac než kľúčové, aby v očiach vašich partnerov či zákazníkov pôsobila dôstojne, a hlavne, aby na nej všetko hladko fungovalo.

E-shopy

Nákupný košík je čo raz viac virtuálnou záležitosťou. Preto dovoľte svojim záujemcov si do neho čo najpohodlnejšie nahádzať to, čo od vás vaši zákazníci potrebujú.

Google reklama

Ak chcete, aby vaši potenciálni zákazníci uvažovali nad nákupom u vás, je dobré, keď vás majú stále na očiach. Ideálne na webstránkach, ktoré sami radi navštevujú. Práve na tie vás vie dostať Google reklama.

Stratégia

Pri dosahovaní vysokých cieľov nikdy nepomáha to, pokiaľ robíte veci, ktoré nemajú ani hlavu a ani pätu. Naša marketingovo-obchodná stratégia dodá väčšiu istotu pri každom vašom kroku k naplneniu stanovených cieľov.

Virtuálna prehliadka

Dnes sa ľudia môžu dostať takmer kdekoľvek bez toho, aby cestovali, a vedia sa dostať aj k vám. Preto všetkým ukážte, ako skvelo to u vás vyzerá.

Video reklama

Všetci milujeme videá - bavia nás, uchvacujú nás, zachovávajú v nás hlboký dojem. Podeľte sa s publikom o niečo, čo potrebujú spoznať, formou, akú majú najradšej.

Firemná identita

Vytvorením loga práca na vašej identite nekončí, skôr naopak, vtedy to len začína. Nájdeme to najjedinečnejšie, čo vaša spoločnosť ponúka, a vyskladáme na tom celú vizuálnu komunikáciu.

Dohodnime sa
na bezplatnej konzultácii
Prečítajte si Progres
Spoznajte príbehy
našich klientov
Aby sa o podnikaní len nerozprávalo, poďme niečo spoločne podniknúť
Zistite, aké riešenia vieme ponúknuť pre Vaše špecifické situácie.

Otváracie hodiny:
PO - PIA
8:30 - 17:00
SO - NE
zatvorené
Bélu Bartóka 20/A
979 01 Rimavská Sobota
0902 126 561
info@prognessa.com
Spojte sa s nami:
©2019 - 2023 PROGNESSA, s. r. o.
|
verzia 6.0
|
Ochrana osobných údajov
|
Obchodné podmienky